HP W2131A, cyan toner. kazeta HP LaserJet 213A
Kód: W2131A
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Originálna azúrová tonerová kazeta HP 213A LaserJet
Parametre
| Rozsah prevádzkovej teploty | 10 až 32,5 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplôt | –20 až 40 °C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | Relatívna vlhkosť 10 – 90 % |
| Tlačová kazeta/náplň, farby | Azúrová |
| Technológia tlače | Laserové |
| Výťažnosť kaziet, počet strán (farebne) | 3 000 bežných strán podľa normy ISO/IEC 19752. |
| Počet strán – poznámka pod čiarou | Približná priemerná výťažnosť kombinovanej azúrovej, žltej a purpurovej na základe normy ISO/IEC 19798. Skutočná výťažnosť sa výrazne líši v závislosti od obsahu tlačených strán a ďalších faktorov. Podrobnosti nájdete na stránke http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 114 x 103 x 328 mm |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 4.49 x 4.06 x 12.91 in |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 374 x 148 x 188 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1200 x 976 x 1272 mm |
| Rozmery palety | 47.2 x 38.4 x 50.1 lb |
| Hmotnosť | 0,9 kg |
| Hmotnosť | 1.98 lb |
| Hmotnosť balenia | 1,23 kg |
| Hmotnosť palety | 370 lb |
| Hmotnosť palety | 168 kg |
| Počet na palete | 120 |
| Počet vrstiev na palete | 6 |
| Počet hlavných alebo samostatných kartónov na paletu (európska paleta) | 16 |
| Záruka | Záruka HP Premium Protection. Na tento výrobok HP sa poskytuje záruka, že neobsahuje chyby materiálu a spracovania. |
| Obsah balenia | Tonerová kazeta HP |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Spotr. materiál pre laser/LED tlač (tonery) |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 0.88 kg |
| EAN: | 0195122822538 |
| Výťažnosť kazety (počet strán): | 3000 |
| Barva: | Azurová (Cyan) |
| Výtěžnost kazety rozsah str: | 2001 - 3000 str |
| Typ spotřebního materiálu: | Toner |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
