Kingston FURY Beast EXPO/DDR5/16GB/6000MHz/CL30/1x16GB/Black
Kód: KF560C30BBE-16
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Kingston Fury Beast
Pamäť Kingston FURY™ Beast DDR5 prináša najnovšiu špičkovú technológiu pre herné platformy novej generácie. Posúva rýchlosť, kapacitu a spoľahlivosť ešte ďalej, DDR5 prichádza s arzenálom vylepšených funkcií, ako je on-die ECC (ODECC) pre lepšiu stabilitu pri extrémnych rýchlostiach, duálne 32-bitové subkanály na zvýšenie účinnosti a integrovaný obvod pre správu napájania na moduli (PMIC), ktorý zabezpečuje napájanie presne tam, kde je najviac potrebné.
- Vyšší výkon od 6000 MT/s
- Vylepšená stabilita pri pretaktovaní
- Zvýšená účinnosť
- Certifikácia Intel XMP 3.0
- Certifikácia AMD EXPO
- Kvalifikované poprednými výrobcami základných dosiek
- Plug N Play rýchlosťou 6000 MT/s
- Nízkoprofilový dizajn s chladičom v čiernej alebo bielej farbe

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Technológia pamäte RAM | DIMM |
| Typ pamäte | DDR5 |
| Veľkosť pamäte RAM | 1x 16GB |
| Frekvencia pamäte RAM | 6000 MT/s |
| CAS latencia | CL30 |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | DDR5 |
|---|---|
| Záruka: | Doživotná |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| EAN: | 740617343038 |
| Systém: | Desktop |
| Typ paměti: | DDR5 |
| Kapacita paměti: | 16GB |
| Frekvencia (MHz): | 6000 |
| CAS latency: | CL30 |
| Chladenie: | Pasivní |
| Herné prevedenie: | Áno |
| Intel XMP: | Ano |
| Počet modulov v balení: | 1x16GB |
| RGB podsvícení: | Ne |
| Modelová řada: | Kingston FURY Beast EXPO |
| Barva chladiče: | Černá |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
