LENOVO 17-inch Laptop Urban Batoh B730
Kód: GX40X54263
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Produkt: Lenovo 17-inch Laptop Urban Backpack B730
Part Number: GX40X54263
| Outside Fabric Material | Polyester |
| Color | Charcoal Grey |
| Rozmery (HxLxD) | 500 mm - 335 mm - 185 mm |
| Značka | Lenovo |
| Weight | 840 g |
| Záruka | 1 rok |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 0.83 kg |
| EAN: | 194552781828 |
| Typ: | Batoh |
| Materiál: | Polyester |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
