IC AIO 3 27'' QHD/i5-13420H/16G/512GB/INT/W11H
Kód: F0HM00TMCK
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Lenovo IdeaCentre AIO 27IRH9
Operační systém: Windows® 11 Home, Czech / Slovak / English
Procesor: Intel® Core™ i5-13420H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core up to 4.6GHz, E-core up to 3.4GHz, 12MB
Paměť: 2x 8GB SO-DIMM DDR5-5200
Počet slotů: 2 / 0
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe
Optická mechanika: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Displej: 27'' QHD (2560x1440) IPS 350nits Anti-glare, 99% sRGB, 3-side borderless, hardware low blue light, Non-Touch
Grafická karta: Integrated Intel® UHD Graphics
Audio: High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC233-CG codec
Webkamera: 5.0MP + IR
Klávesnice: Wireless EOS Keyboard, Cloud Grey, Czech / Slovak
Myš: Wireless EOS Mouse, Cloud Grey
Síť: Integrated 100/1000M
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2 + BT5.2
Napájení: 135W 90% Adapter
Boční porty: *1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), data transfer only *1x headphone / microphone combo jack (3.5mm)
Zadní porty: *1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) *2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0) *1x HDMI®-in 1.4 *1x HDMI®-out 2.1 TMDS *1x Ethernet (RJ-45) *1x power connector
Barva: Cloud Grey
Rozměry: (ŠxHxV) 613.3 x 192.1 x 472.38 mm
Hmotnost: Okolo 7,51kg
Záruka: 3 roky
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/IdeaCentre_AIO_27IRH9?M=F0HM00TMCK
Dodatočné parametre
| Kategória: | All In One |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 199271940112 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Wi-Fi: | Ano |
| WWW_PODROBNEJI_STAV: | Výrobce nemá info |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core i5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Rozlíšenie: | 1920x1080 (Full HD) |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ne |
| Modelová řada: | Lenovo IdeaCentre |
| Provedení: | All-in-one řešení |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Klávesnice: | Bezdrátová |
| Myš: | Bezkáblová |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| VESA standard: | Ne |
| Počet USB portů (celkem): | 4 |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Pamäť RAM (GB): | 16 |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 0 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 5200 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Úhlopříčka ("): | 27 |
| Model: | AIO 27IRH9 |
| Počet jader CPU: | 8 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 2,1 |
| USB 2.0 (přední): | 0 |
| USB 3.x (přední): | 0 |
| USB 3.x Type-C (přední): | 1 |
| USB 2.0 (zadní): | 2 |
| USB 3.x (zadní): | 1 |
| USB 3.x Type-C (zadní): | 0 |
| HDMI (počet): | 2 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadný): | 0 |
| Generace/řada CPU: | Intel 13. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| Webkamera: | Ano |
| DP/mini DP (počet): | 0 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 135 |
| Počet paměti RAM: | 16GB (2x 8GB) |
| Typ paměti: | DDR5 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadní): | 0 |
| eSATA: | Ne |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| TPM 2.0: | Ano |
| Rozměry paměti: | SODIMM |
| Přesný model CPU: | i5-13420H |
| Počet LAN portov: | 1 |
| TCO Certified: | Ne |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,6 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verze: | 5.2 |
| Barva: | Šedá |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
