LENOVO NTB Yoga Pro 7 14IAH10 - Ultra 7 255H,14.5" 3K OLED,32GB,1TSSD,HDMI,Intel Arc 140T,W11H,3Y Premium
Kód: 83KF0022CK
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Produkt: Lenovo Yoga Pro 7 14IAH10
Part Number: 83KF0023CK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core Ultra 7 255H, 16C (6P + 8E + 2LPE) / 16T, Max Turbo up to 5.1GHz, 24MB |
| Grafická Karta | Integrated Intel Arc™ 140T GPU |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Pameť | 32GB Soldered LPDDR5x-8533 |
| Pameťové sloty | Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel |
| Max. Pameť | 32GB soldered memory, not upgradable |
| Úložisko | 1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Podporované Úložisko | Two M.2 slots • One M.2 2242 PCIe 4.0 x4 slot • One M.2 2280 PCIe 4.0 x4 slot |
| Čitačka Kariet | SD Card Reader |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3306 codec |
| Reproduktory | 4 stereo speakers, 2W x2 (woofers), 2W x2 (tweeters), optimized with Dolby Atmos, Smart Amplifier (AMP) |
| Kamera | 5.0MP + IR with E-shutter |
| Mikrofon | 4x, Array |
| Bateria | 84Wh |
| Max. výdrž na baterii | - |
| Napájací Adaptér | 100W USB-C Slim (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 14.5" 3K (3000x1876) OLED 1000nits (peak) / 500nits (typical) Glossy / Anti-fingerprint, 100% DCI-P3, 120Hz, Eyesafe, Dolby Vision, DisplayHDR™ True Black 1000, Glass, Touch, X-Rite, PureSight Pro |
| Dotyková obrazovka | On-cell, 10-point Multi-touch |
| Pero | Nie |
| Klávesnica | Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Luna Grey |
| Materiál | Aluminium (Top), Aluminium (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 325.3 x 228.1 x 16.9 mm (12.81 x 8.98 x 0.67 inches) |
| Hmotnost | Starting at 1.54 kg (3.39 lbs) |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Home, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Office Trial + Lenovo AI Now |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | - |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 7, 802.11be 2x2 + BT5.4 |
| Standartné porty | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On 2x USB-C (Thunderbolt™ 4 / USB4 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 2.1 1x HDMI 2.1, up to 8K/60Hz 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x SD card reader |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | - |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 2-year, Courier or Carry-in |
| Zahrnutý Upgrade | 3Y Premium Care with Onsite upgrade from 2Y Depot/CCI CZ&SK (CPN) |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 2.99 kg |
| EAN: | 198158203685 |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Použití: | Kancelářský |
| Podpora AI: | Ano |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 7 |
| Model procesoru: | Intel Core Ultra 7 255H |
| Výkon CPU dle PassMark: | 30665 |
| Počet jader: | 8 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 5.1 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 3.8 |
| TDP: | 45 |
| Grafický čip: | Intel Arc 140T |
| Velikost paměti RAM (GB): | 32 |
| Typ panelu: | OLED |
| Úhlopříčka displeje ("): | 14.5 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Typ disku: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 1000 |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen 1, SD karta, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Výbava: | BlueTooth, Dotykový displej, Podsvietená klávesnica, Čítačka pamäťových kariet |
| Hmotnosť notebooku: | 1.5 - 2.0 kg |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
