LENOVO Legion 16" Gaming Batoh GB500
Kód: GX41U39298
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Produkt:Lenovo Legion 16" Gaming Backpack GB500
Part Number: GX41U39298
| Outside Fabric Material | 50% Nylon, 45% Polyester, 5% Polyurethane |
| Padded Notebook Compartment | Yes |
| Color | Black, Yellow |
| Dimensions (HxLxD) | 480 mm - 340mm - 130 mm |
| Capacity | 25l |
| Features | Water resistance,Multi-pocket,Breathable and ergonomic shoulder straps,Water bottle pockets,Independent laptop and tablet pockets |
| Brand | Lenovo |
| Weight | 1,3kg |
| Záruka | limited lifetime |
mpaktní, ale stylový batoh. Zařízení: 15,6" Barva: Zelená Záruka: 1 Rok záruka 12 měsíců
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 1.07 kg |
| EAN: | 4573681335229 |
| Farba: | Čierna |
| Typ: | Batoh |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
