LENOVO NTB ThinkBook 14 G9 AHP - 14" WUXGA,Ryzen5 220,16GB,512SSD,W11P
Kód: 21V0005CCK
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 2.23 kg |
| EAN: | 199273581207 |
| Jas (cd/m2): | 400 |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Podpora AI: | Ne |
| Podpora Copilot+ PC: | Ne |
| Typ procesora: | AMD Ryzen 5 |
| Model procesoru: | AMD Ryzen 5 220 |
| Výkon CPU dle PassMark: | 18637 |
| Počet jader: | 6 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 4.9 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 3.2 |
| TDP: | 28 |
| Grafický čip: | AMD Radeon 740M |
| Velikost paměti RAM (GB): | 16 |
| Typ panelu: | IPS |
| Úhlopříčka displeje ("): | 14 |
| Rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 60 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| Typ disku: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhranie: | LAN (RJ-45), HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Počet USB 3.2: | 2 |
| Počet USB 4 Type-C: | 2 |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, Čítačka odtlačkov prstov, Web kamera, Čítačka pamäťových kariet |
| Hmotnosť notebooku: | Nižšia ako 1.5 kg |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ/SK |
| Záruka: | On-Site |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
