LENOVO NTB ThinkPad L13 2-in-1 G6 - Ultra7 255U,13.3" WUXGA Touch,32GB,512SSD,FHD+IRcam,W11P
Kód: 21R7000LCK
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Technické parametre
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core Ultra 7 255U, 12C (2P + 8E + 2LPE) / 14T, Max Turbo až do 5.2GHz, 12MB |
| AI PC kategória | AI PC |
| NPU | Integrované Intel AI Boost, až 12 TOPS |
| Grafická Karta | Integrovaná Intel Graphics |
| Čipset | Intel SoC Platform |
| Pamäť | 32GB Soldered LPDDR5x-7467 |
| Pamäťové zásuvky | Soldered pamäť na základnej doske, bez zásuvky |
| Max. Pamäť | 32GB soldered pamäť, nie je možné rozšíriť |
| Úloženie | 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0 |
| Podporované úložisko | 1x disk, až 1TB M.2 2242 SSD |
| Zásuvka pre úložisko | 1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 zásuvka |
| Karta pre karty | Nie |
| Optická mechanika | Nie |
| Zvuková čip | High Definition (HD) Audio, Senary SN6147 codec |
| Reproduktory | Stereo reproduktory, 2W x2, Dolby Atmos |
| Kamera | 5.0MP + IR s krytkou kamery |
| Mikrofón | 2x |
| Batéria | Integrovaná 54.7Wh |
| Napájací adaptér | 65W USB-C (3-pin) |
| DIZAJN | |
| Displej | 13.3" WUXGA (1920x1200) IPS 400nits Antireflex / Anti-škvrny, 100% sRGB, Dotykový |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Klávesnica | Podsvietená, CZ/SK |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Hliník (kryt), PC + 40% GF (telo) |
| Pero | Lenovo Integrated Pen |
| Rozmery (ŠxHxV) | 299.0 x 215.0 x 12.0/15.7 (predná/zadná), 18.35 (maximum) mm |
| Hmotnosť | Od 1.30 kg |
| SOFTVÉR | |
| Operačný systém | Windows 11 Pro 64 CZ/SK/EN |
| Dodávaný softvér | Nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Nie |
| WLAN + Bluetooth | Intel Wi-Fi 6E AX211, 11ax 2x2 + BT5.3 |
| WWAN | WWAN rozšíriteľné na 4G |
| SIM karta | Nie |
| NFC | Nie |
| Štandardné porty | 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1x stále napájaný 2x USB-C (Thunderbolt™ 4 / USB4 40Gbps), s USB PD 3.1 a DisplayPort™ 2.1 1x HDMI 2.1, až 4K/60Hz 1x Slúchadlá/Mikrofón combo jack (3.5mm) |
| Voliteľné porty (nakonfigurované) | 1x Čítačka kariet Smart Card 1x Nano-SIM slot (WWAN modely) |
| Kábel k monitoru | Nie |
| ZABEZPEČENIE A SÚKROMIE | |
| Čítačka SmartCard | Čítačka SmartCard |
| Bezpečnostný čip | Diskrétny TPM 2.0 |
| Čítačka odtlačkov prstov | Integrovaná v tlačidle zapnutia |
| Fyzický zámok | Kensington Nano Security Slot, 2.5 x 6 mm |
| Ďalšie zabezpečenie | IR kamera pre Windows Hello Krytka kamery |
| OVLÁDANIE | |
| Riadenie systému | Non-vPro |
| SLUŽBY | |
| Záručná doba | 1 rok v servise |
| Ak upravovanie je zahrnuté | 3 roky Onsite |
| PRÍSLUŠENSTVO | |
| Pôvodne priložené príslušenstvo | Nie |
| CERTIFIKÁCIA | |
| Zelená certifikácia | ENERGY STAR 9.0 EPEAT Gold Registered ErP Lot 6/26 RoHS compliant TCO Certified 10.0 |
| Mil-Spec Testy | MIL-STD-810H vojenské testy - splnené |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 2.23 kg |
| EAN: | 198157916791 |
| Jas (cd/m2): | 400 |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Typ zariadenia: | Notebook, Ultrabook, Konvertibilný |
| Použití: | Kancelářský |
| Podpora AI: | Ano |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 7 |
| Model procesoru: | Intel Core Ultra 7 255U |
| Výkon CPU dle PassMark: | 17913 |
| Počet jader: | 12 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 5.2 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 2 |
| TDP: | 15 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 32 |
| Typ panelu: | IPS |
| Úhlopříčka displeje ("): | 13.3 |
| Rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 60 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| Typ disku: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2, HDMI, USB 4, 3.5mm Jack, Thunderbolt |
| Počet USB 3.2: | 2 |
| Počet USB 4 Type-C: | 2 |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, TrackPoint, Dotykový displej, Čítačka odtlačkov prstov, Podsvietená klávesnica, Web kamera |
| Hmotnosť notebooku: | Nižšia ako 1.5 kg |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Typ baterie: | Li-Pol |
| Max. výdrž batérie (v hodinách): | 11 |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ/SK |
| Záruka: | On-Site |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
