LENOVO NTB ThinkPad L14 Gen 6 - Ryzen™ 5 PRO 215, 14" WUXGA IPS,16GB,512GB,HDMI,Radeon™ 740M,W11P,3Y Onsite
Kód: 21S80004CK
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Produkt: Lenovo ThinkPad L14 Gen 6 (AMD)
Part Number: 21S80004CK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen™ 5 PRO 215 (6C / 12T, 3.2 / 4.7GHz, 6MB L2 / 16MB L3) |
| Grafická Karta | Integrated AMD Radeon™ 740M Graphics |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Pameť | 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600 |
| Pameťové sloty | Two DDR5 SO-DIMM slots, dual-channel capable |
| Max. Pameť | Up to 64GB DDR5-5600 |
| Úložisko | 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0 |
| Podporované Úložisko | One drive, up to 2TB M.2 2280 SSD |
| Čitačka Kariet | Nie |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Reproduktory | Stereo speakers, 2W x2, optimized with Dolby Atmos |
| Kamera | 5.0MP + IR Discrete with Privacy Shutter |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Bateria | 57Wh |
| Max. výdrž na baterii | - |
| Napájací Adaptér | 65W USB-C (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 14" WUXGA (1920x1200) IPS 400nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz, DBEF5 |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Pero | Nie |
| Klávesnica | Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Black |
| Materiál | PC-ABS (Top), PC-ABS (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 313.7 x 226 x 11.39/17.31 |
| Hmotnost | Starting at 1.38 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Pro, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Nie |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | 100/1000M (RJ-45) |
| WLAN + Bluetooth | MediaTek Wi-Fi 7 MT7925, 802.11be 2x2 + BT5.4 |
| Standartné porty | 1x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0) 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), one Always On 2x USB-C (Thunderbolt™ 4 / USB4 40Gbps), with USB PD 3.1 and DisplayPort™ 1.4a 1x HDMI 2.1, up to 4K/60Hz 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x Ethernet (RJ-45) Optional Ports (configured) 1x Smart Card Reader 1x Nano-SIM Card Slot |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Touch Style, Match-on-Chip, Integrated in Power Button |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 1-year, Courier or Carry-in |
| Zahrnutý Upgrade | 3Y Onsite from 1Y Depot WHB (CPN) |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 2.45 kg |
| EAN: | 198158476362 |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Typ procesora: | AMD Ryzen 5 |
| Model procesoru: | AMD Ryzen 5 PRO 215 |
| Výkon CPU dle PassMark: | 18036 |
| Počet jader: | 6 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 4.7 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 3.2 |
| TDP: | 28 |
| Grafický čip: | AMD Radeon 740M |
| Velikost paměti RAM (GB): | 16 |
| Úhlopříčka displeje ("): | 14 |
| Rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| Typ disku: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhranie: | HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, Čítačka odtlačkov prstov, Podsvietená klávesnica, Web kamera |
| Hmotnosť notebooku: | Nižšia ako 1.5 kg |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
