LENOVO NTB ThinkPad X13 G6 - Ultra5 225U,13.3" WUXGA,16GB,512SSD,5MP+IRcam,W11P
Kód: 21RK005QCK
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Technické parametre
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core Ultra 5 225U, 12C (2P + 8E + 2LPE) / 14T, Max Turbo až do 4.8GHz, 12MB |
| Grafická Karta | Integrovaná Intel Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Pamäť | 16GB Soldered LPDDR5x-8400 |
| Pamäťové sloty | Pamäť pripojená na základnú dosku, žiadne sloty, podpora dvoch kanálov |
| Max. Pamäť | 16GB pripojenej pamäte, nie je možné rozšíriť |
| Úložisko | 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0 |
| Podporované Úložisko | 1x disk, až 2TB M.2 2280 SSD |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Čip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 kodek |
| Reproduktory | Stereofónne reproduktory, 2W x2, Dolby Atmos |
| Kamera | 5.0MP + IR s krytkou kamery |
| Mikrofón | 2x |
| Bateria | Integrovaná 54.7Wh |
| Napájací Adaptér | 65W USB-C |
| DIZAJN | |
| Displej | 13.3" WUXGA (1920x1200) IPS 400nits Anti-glare, 100% sRGB |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Klávesnica | Podsvietená, CZ/SK |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Carbon Fiber Hybrid (kryt), Hliník (telo) |
| Péro | Nie |
| Rozmery (ŠxVxH) | 299.3 x 207 x 10.25/13.35 (frovepředu/vzadu), 18.15 (maximálne) mm |
| Hmotnosť | od 962 g |
| SOFTVÉR | |
| Operačný systém | Windows 11 Pro 64, CZ/SK/ENG |
| Dodávaný softvér | - |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Nie |
| WLAN + Bluetooth | Intel Wi-Fi 6E AX211, 802.11ax 2x2 + BT5.3 |
| WWAN | WWAN rozšíriteľné na LTE |
| SIM Karta | Nie |
| NFC | NFC |
| Štandardné porty | • 2x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (podpora prenosu dát, Power Delivery 3.0 a DisplayPort 2.1) • 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), stále napájané • 1x slúchadlá / mikrofón combo jack (3.5mm) • 1x HDMI 2.1, až 4K/60Hz |
| Voliteľné porty | • 1x čítačka Smart card • 1x Nano-SIM karta slot (modely WWAN) |
| Zabezpečenie a súkromie | |
| Čítačka SmartCard | Čítačka SmartCard |
| Bezpečnostný Čip | Diskrétny TPM 2.0 |
| Čítačka odtlačku prsta | Dotykové tlačidlo, Match-on-Chip, Integrované v tlačidle napájania |
| Fyzický zámok | Kensington Security Slot |
| Ďalšie zabezpečenia | Snímanie prítomnosti používateľa na základe počítačového videnia na obrazovkovom signálnom procesore (ISP) IR kamera pre Windows Hello Ochranná krytka kamery |
| Servis | |
| Záručná doba | 3 roky v servise |
| Zahrnuté vylepšenie | 3 roky Premier On-site |
| Certifikácie | |
| Zelená certifikácia | ENERGY STAR 9.0 EPEAT Gold Registered ErP Lot 6/26 Zodpovedá normám RoHS TCO Certified 10.0 |
| Ostatné certifikácie | Eyesafe Certified 2.0 |
| Mil-Spec Testy | MIL-STD-810H vojenský test - prešiel |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 2.41 kg |
| EAN: | 198157370906 |
| Jas (cd/m2): | 400 |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Typ zariadenia: | Notebook, Ultrabook |
| Použití: | Kancelářský |
| Podpora AI: | Ano |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 5 |
| Model procesoru: | Intel Core Ultra 5 225U |
| Výkon CPU dle PassMark: | 17933 |
| Počet jader: | 12 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 4.8 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 1.5 |
| TDP: | 15 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 16 |
| Typ panelu: | IPS |
| Úhlopříčka displeje ("): | 13.3 |
| Rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 60 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| Typ disku: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2, HDMI, 3.5mm Jack, Thunderbolt |
| Počet USB 3.2: | 1 |
| Počet USB 4 Type-C: | 2 |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, TrackPoint, Čítačka odtlačkov prstov, Podsvietená klávesnica, Web kamera |
| Hmotnosť notebooku: | Nižšia ako 1.5 kg |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Typ baterie: | Li-Pol |
| Max. výdrž batérie (v hodinách): | 14 |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ/SK |
| Záruka: | On-Site |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
