LENOVO NTB Thinkpad X9-15 G1 - Ultra5 228V,15.3" 2.8k OLED,32GB,512SSD,IRcam,W11P
Kód: 21Q6001VCK
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 3.22 kg |
| EAN: | 198156195807 |
| Jas (cd/m2): | 500 |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Typ zariadenia: | Notebook, Ultrabook |
| Použití: | Kancelářský |
| Podpora AI: | Ano |
| Podpora Copilot+ PC: | Ano |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 5 |
| Model procesoru: | Intel Core Ultra 5 228V |
| Výkon CPU dle PassMark: | 18022 |
| Počet jader: | 8 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 4.5 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 2.1 |
| TDP: | 17 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 32 |
| Typ panelu: | OLED |
| Úhlopříčka displeje ("): | 15.3 |
| Rozlíšenie: | 2880x1800 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 60 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| Typ disku: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhranie: | USB-C 3.2, HDMI, USB 3.2, 3.5mm Jack, Thunderbolt |
| Počet USB 3.2: | 1 |
| Počet USB 4 Type-C: | 2 |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, Čítačka odtlačkov prstov, Podsvietená klávesnica, Web kamera |
| Hmotnosť notebooku: | Nižšia ako 1.5 kg |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Typ baterie: | Li-Pol |
| Max. výdrž batérie (v hodinách): | 14 |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ/SK |
| Záruka: | On-Site |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
