Lenovo Tab One 8.7''/4GB/64 GB/AN14
Kód: ZAF00235CZSSK
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
*MediaTek Helio G85 (8C, 2x A75 @2.0GHz + 6x A55 @1.8GHz) *4GB Soldered LPDDR4x *64GB eMMC 5.1 *Integrated Arm Mali-G52 MC2 GPU *Android 15 or Later *Luna GreyOperační systém: Android 15 or Later
Procesor - typ: MediaTek Helio G85 (8C, 2x A75 @ 2,0 GHz + 6x A55 @ 1,8 GHz)
Procesor - počet jader: 8
Procesor - frekvence [MHz]: 2000
RAM: 4GB Soldered LPDDR4x
Vnitřní paměť: 64GB eMMC 5.1
Paměťové karty: microSD, až 1 TB
Displej: IPS, 480 cd/m2, 60 % NTSC, 60 Hz, Anti-fingerprint
Úhlopříčka displeje [palce]: 8,7
Rozlišení [pix]: 1340 × 800
Konektivita: *Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac 1x1) *Bluetooth: Bluetooth 5.3 *GPS: GPS + GLONASS + Galileo + Beidou *USB Port: 1× USB-C (USB 2.0, nabíjení, digitální audio) *Audio Jack: 1× 3,5mm kombinovaný audio jack *Slot na kartu: 1× microSD
Výbava: 2x reproduktory s Dolby Atmos, mono mikrofon, přední kamera 2,0 Mpx, zadní kamera 8,0 Mpx, akcelerometr, Hall senzor, virtuální světelný senzor
Baterie: Kapacita baterie [mAh]: 5100
Rozměry [mm]: 211 × 124,8 × 8,5
Hmotnost [g]: 320
Záruka: 2 roky https://psref.lenovo.com/Detail/Tab_One?M=ZAF00235CZ
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tablety Android |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.32 kg |
| EAN: | 198158239042 |
| Displej - rozlíšenie: | 1340x800 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Konektor HDMI: | Ne |
| Konektor USB-C: | Áno |
| Procesor - typ: | Helio G85 |
| Wi-Fi: | Ano |
| WWW_PODROBNEJI_STAV: | Výrobce nemá info |
| Výrobce CPU: | MediaTek |
| Typ úložiska: | Micro SD |
| GPS: | Ano |
| Čtečka paměťových karet: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Přední fotoaparát: | Ano |
| Zadní fotoaparát: | Ano |
| Senzory: | Hall senzor, virtuální světelný senzor |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Datové sítě: | Nepodporuje |
| Pamäť RAM (GB): | 4 |
| Modelová řada: | Lenovo Tab One |
| Pevný disk - paměť (GB): | 64 |
| Verzia OS: | Android 15 |
| Lightning: | Ne |
| Záruka tabletu (roky): | 2 |
| Displej - popis: | IPS, 480 cd/m2, 60 % NTSC, 60 Hz, Anti-fingerprint |
| Úhlopříčka ("): | 8,7 |
| Hmotnosť: | do 0,350 kg |
| Barva - přesná: | Luna Grey |
| Zadní fotoaparát (Mpx): | 8 |
| Přední fotoaparát (Mpx): | Do 2 |
| Model: | ZAF00235CZ |
| Počet jader CPU: | 8 |
| Kapacita batérie (mAh): | 5100 |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 2,0 |
| micro USB: | Ne |
| Operační systém: | Android |
| Max velikost paměťové karty: | 1TB |
| Možnost SIM: | Ne |
| Stylus (součástí balení): | Ne |
| Akcelerometr (G-Sensor): | Ano |
| Výška (mm): | 211 |
| Šířka (mm): | 124,8 |
| Hloubka (mm): | 8,5 |
| Barva: | Šedá |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
