LENOVO ThinkPad Professional 14-inch Topload Gen 2
Kód: 4X41M69796
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Produkt: Lenovo ThinkPad Professional 14-inch Topload Gen 2
Part Number: 4X41M69796
| Color | Black |
| Brand | Thinkpad |
| Features | A RFID pocket, 70% OBP Plastic Bag |
| Weight | 0.69kg |
| Dimensions | 318 x 227 x 18 mm (12.52 x 8.94 x 0.71 inch) |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 0.77 kg |
| EAN: | 195892091202 |
| Farba: | Čierna |
| Typ: | Taška |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
