LENOVO NTB Thinkpad X9-15 G1 - Ultra5 226V,15.3" 2.8k OLED,16GB,512SSD,IRcam,W11P
Kód: 21Q6001GCK
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Technické parametre
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core Ultra 5 226V, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo až 4.5GHz, 8MB |
| Kategória AI PC | Copilot+ PC |
| NPU | Integrované Intel AI Boost, až 40 TOPS |
| Grafická karta | Integrované Intel Arc Graphics 130V |
| Chipset | Platforma Intel SoC |
| Pamäť | 16GB Soldered LPDDR5x-8533, MoP Memory |
| Pamäťové sloty | Pájená pamäť na základnej doske, bez slotu |
| Max. pamäť | 16GB soldered memory, nerozšíriteľná |
| Úložisko | 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0 |
| Podporované úložiská | 1x disk, až 2TB M.2 2242 SSD |
| Slot pre úložisko | 1x M.2 2242 PCIe 4.0 x4 slot |
| Kartová čítačka | Nie |
| Audio čip | High Definition (HD) Audio, Cirrus Logic CS42L43 |
| Reproduktory | Stereo reproduktory, 2W x2 basové a 2W x2 výškové, Dolby Atmos |
| Kamera | UHD 8.0MP s veľkým snímačom + IR Discrete, krytka E-Shutter, ToF Sensor, MIPI |
| Mikrofón | 2x |
| Bateria | Integrovaná 80Wh |
| Napájací adaptér | 65W USB-C Slim GaN (3-pin) |
| DIZAJN | |
| Displej | 15.3" 2.8K (2880x1800) OLED 500nits Anti-reflection / Anti-fingerprint, 100% DCI-P3, 30-120Hz VRR, DisplayHDR True Black 600, Dolby Vision |
| Dotykový displej | Nie |
| Klávesnica | Podsvietená, CZ/SK |
| Touchpad | Haptický Touchpad |
| Farba | Sivá |
| Materiál | Hliník (kryt), Hliník (telo) |
| Péro | Nepodporuje |
| Rozmery (ŠxHxV) | 339.55 x 228.5 x 12.9 mm |
| Hmotnosť | cca 1.4 kg |
| SOFTVÉR | |
| Operačný systém | Windows 11 Pro, CZ/SK/EN |
| Dodávaný softvér | Intel Connectivity Performance Suite |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Nie |
| WLAN + Bluetooth | Intel Wi-Fi 7 BE201, 802.11be 2x2 + BT5.4 |
| WWAN | Non-WWAN |
| SIM karta | Nie |
| NFC | Nie |
| Štandardné porty | 1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), Stále napájaný 2x USB-C (Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps), s USB PD 3.0 a DisplayPort 2.1 1x HDMI 2.1, až 4K/60Hz 1x Slúchadlá / mikrofón combo jack (3.5mm) |
| Voliteľné porty (konfigurované) | Nie |
| Dokovanie | Rôzne dockingové riešenia podporované prostredníctvom Thunderbolt / USB-C. Pre viac kompatibilných dockovacích riešení navštívte Docking pre ThinkPad X9-14 Gen 1 |
| ZABEZPEČENIE A Súkromie | |
| Čítačka SmartCard | Nie |
| Bezpečnostný čip | Discrete TPM 2.0 Enabled |
| Čítačka odtlačkov prstov | Styl dotyku, Match-on-Chip, integrovaná v tlačidle napájania |
| Ďalšie zabezpečenie | Detekcia ľudskej prítomnosti ToF Krytka kamery E-shutter IR kamera pre Windows Hello (rozpoznávanie tváre) |
| OVLÁDANIE | |
| Riadenie systému | Non-vPro |
| SLUŽBY | |
| Základná záruka | 3 roky v servise |
| Zahrnutý upgrade | 3 roky Premier Onsite |
| PRÍSLUŠENSTVO | |
| Pribalene príslušenstvo | Nie |
| CERTIFIKÁCIA | |
| Zelená certifikácia | ENERGY STAR 8.0 EPEAT Gold Registered ErP Lot 6/26 RoHS compliant TCO Certified 10.0 |
| Ostatné certifikácie | Eyesafe Certified 2.0 Intel Evo Platform TÜV Rheinland Eye Comfort Certification (5-star) |
| Mil-Spec Testy | MIL-STD-810H vojenské testy - splnené |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 3.2 kg |
| EAN: | 198156199485 |
| Jas (cd/m2): | 500 |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Typ zariadenia: | Notebook, Ultrabook |
| Použití: | Kancelářský |
| Podpora AI: | Ano |
| Podpora Copilot+ PC: | Ano |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 5 |
| Model procesoru: | Intel Core Ultra 5 226V |
| Výkon CPU dle PassMark: | 18070 |
| Počet jader: | 8 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 4.5 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 2.1 |
| TDP: | 17 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 16 |
| Typ panelu: | OLED |
| Úhlopříčka displeje ("): | 15.3 |
| Rozlíšenie: | 2880x1800 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 60 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| Typ disku: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhranie: | USB-C 3.2, HDMI, USB 3.2, 3.5mm Jack, Thunderbolt |
| Počet USB 3.2: | 1 |
| Počet USB 4 Type-C: | 2 |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, Čítačka odtlačkov prstov, Podsvietená klávesnica, Web kamera |
| Hmotnosť notebooku: | Nižšia ako 1.5 kg |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Typ baterie: | Li-Pol |
| Max. výdrž batérie (v hodinách): | 14 |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ/SK |
| Záruka: | On-Site |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
