MIKROTIK RouterBOARD Cloud Smart Switch CSS610-8G-2S+IN + SwOS (8x GLAN; 2x SFP+) desktop
Kód: CSS610-8G-2S-IN
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
tabulka datové propustnosti
Specifications
| Details | |
|---|---|
| Product code | CSS610-8G-2S+IN |
| Dimensions | 200 x 167 x 46 mm |
| Operating System | SwOS |
| Storage size | 2 MB |
| Storage type | FLASH |
| Tested ambient temperature | -20°C to 60°C |
Powering
| Details | |
|---|---|
| PoE in | Passive PoE |
| PoE in input Voltage | 10-57 V |
| Number of DC inputs | 2 (DC jack, PoE-IN) |
| DC jack input Voltage | 12-57 V |
| Max power consumption | 11 W |
Ethernet
| Details | |
|---|---|
| 10/100/1000 Ethernet ports | 8 |
Fiber
| Details | |
|---|---|
| SFP+ ports | 2 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prepínače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.94 kg |
| EAN: | 4752224006929 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
