Myš HP - 435 Multi-Device Mouse, bezdrôtová
Kód: 3B4Q5UT-AC3//BAZAR
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Bezdrôtová myš HP 435 pre viacero zariadení
Parametre
| Názov produktu | Bezdrôtová myš HP 435 pre viacero zariadení |
|---|---|
| Číslo produktu | 3B4Q5UT |
| Prehľad | Pracujte bez problémov s univerzálnou a prispôsobiteľnou myšou, ktorá je zodpovedne vyrobená. Zlepšite svoj zážitok pripojením až k dvom zariadeniam a presunom obsahu medzi operačnými systémami. Buďte čo najlepší vďaka programovateľným tlačidlám, ergonomickému dizajnu a výdrži batérie až na 24 mesiacov[1]. S technológiou Multi-Surface Sensor si navyše môžete vychutnať slobodu pracovať na väčšine povrchov. |
| Typ batérie | 1 veľkosti AA |
| Výdrž batérie | Až 24 mesiacov |
| Rozmery (š x h x v) | 115,41 x 74,16 x 40,29 mm |
| Hmotnosť | 0,0782 kg |
| Teža paketa | 0,182 kg |
| Kompatibilné operačné systémy | Windows 7; Windows 11; Windows 10; Windows 8; macOS; Chrome OS™; Windows |
| Minimálne požiadavky na systém | Port USB Type-A; Bluetooth |
| Záruka | Štandardná ročná obmedzená záruka HP |
| Obsah balenia | Bezdrôtová myš; Stručná úvodná príručka; Hardvérový kľúč USB Type-A; Záručný list; 1 batéria veľkosti AA; Karta RTF R.E.D |
| Krajina pôvodu | Vyrobené v Číne |
| Poznámka [01] | [1] Skutočná výdrž batérií sa líši v závislosti od podmienok používania a prostredia a postupne sa prirodzene znižuje. |
| Poznámka [02] | [2] Povolené prostredníctvom softvéru HP Accessory Center (HPAC). Softvér HP Accessory Center (HPAC) je dostupný na bezplatné stiahnutie z obchodu Microsoft Store alebo Apple Store. |
| Poznámka [03] | [3] Zoznam aplikácií: SolidWorks, Windows Office, Sketchup, Adobe, AutoCAD, Zoom, MS Teams. |
| Poznámka [04] | [4] Myš je zo 77 % vyrobená z recyklovaných plastov od spotrebiteľov. 85 % obalového materiálu je z recyklovaného papiera. |
| Poznámka [05] | [5] Životnosť batérie je odhad a líši sa v závislosti od mnohých faktorov, vrátane počtu aktívnych, nečinných a spiacich hodín používania, počtu spustených aplikácií, environmentálnych podmienok a využívaných funkcií; skutočná životnosť batérie sa bude líšiť v závislosti od používania a environmentálnych podmienok. Maximálna kapacita batérie sa prirodzene bude znižovať s časom a používaním. |
| Právne vyhlásenia | Bluetooth je ochranná známka príslušného vlastníka a spoločnosť HP Inc. ju používa na základe licencie. Microsoft, Encarta, MSN a Windows sú registrované ochranné známky alebo ochranné známky spoločnosti Microsoft Corporation v USA alebo ďalších krajinách. MacOS je ochranná známka spoločnosti Apple, Inc., registrovaná v USA a ďalších krajinách. Skutočný produkt sa môže líšiť od obrázka. |
Poznámky
Právne upozornenie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnosť: | 0.18 kg |
| EAN: | 1522749 |
| Rozhranie myši: | Bezdrôtová Wi-Fi |
| Druh myši: | Optická |
| Počet tlačidiel myši: | 3 tlačidlová, S kolesom |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
