Notebook Lenovo ThinkPad L590 - Repas
Kód: 1528986
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Procesor: Intel® Core™ i5-8265U 1.60 GHz [Max. Turbo Frequency 3.90 GHz] 4 Cores 8 Threads Pamäť RAM: 8GB DDR4 SSD: 256GB (M.2) Optická mechanika: Bez mechaniky Uhlopriečka displeja: 15,6" (39,6 cm) Rozlíšenie displeja: Full HD (1920 x 1080) Wi-Fi: Áno Numerická klávesnica: Numerická klávesnica Webcam: Webcam Grafická karta: Intel® UHD Graphics 620 Zvuková karta: Áno, vstavaná Operačný systém: Windows 11 Pro Konektory externé: 2 x USB 3.0 Konektory externé: 1 x HDMI Konektory externé: 1 x LAN (RJ-45) Konektory externé: 1 x Audio Jacks (3,5 mm) Konektory externé: 1 x USB Type-C 3.1 Čítačka pamäťových kariet: 1 x Micro SD Touchpad: Áno Rad procesora: Intel Core i5 Generácia procesorov: 8. Generácia Typ pamäte RAM: DDR4 Kapacita pamäte RAM: 8GB Vek produktu: 2019 Rozmery: 254 mm x 376 mm x 23 mm Hmotnosť: 2.03 kgDodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8586023780959 |
| Procesor: | i5-8265U x |
| Pamäť RAM: | 8GB DDR4 x |
| SSD: | 256GB (M.2) x |
| Optická mechanika: | Bez mechaniky x |
| Uhlopriečka displeja: | 15,6" (39,6 cm) x |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 (Full HD) x |
| Wi-Fi: | Áno x |
| Numerická klávesnica: | Numerická klávesnica x |
| Webcam: | Webcam x |
| Grafická karta: | UHD 620 x |
| Zvuková karta: | SOUND x |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro x |
| Konektory externé: | USB 3.0 2x, HDMI 1x, LAN 1x, Jack 1x, USB Type-C 3.1 1x |
| Čítačka pamäťových kariet: | Micro SD 1x |
| Touchpad: | Áno x |
| Trieda: | Silver x |
| Rad procesora: | Intel Core i5 x |
| Generácia procesorov: | 8. Generácia x |
| Typ pamäte RAM: | DDR4 x |
| Kapacita pamäte RAM: | 8GB x |
| Vek produktu: | 2019 x |
| Kvalita: | Silver |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
