Notebook Lenovo ThinkPad T14s Gen 5 (16GB) Black
Kód: 15230107
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Procesor: Intel Core Ultra 7 165U 3.80 GHz [Max. Turbo Frequency 4.90 GHz] Pamäť RAM: 16GB LPDDR5 Onboard SSD: 1TB (M.2) Optická mechanika: Bez mechaniky Uhlopriečka displeja: 14" (35,5 cm) Rozlíšenie displeja: WUXGA (1920 x 1200) Wi-Fi: Áno Webcam: Webcam Grafická karta: Intel® Graphics Zvuková karta: Áno, vstavaná Operačný systém: Windows 11 Pro Konektory externé: 1 x Audio Jacks (3,5 mm) Konektory externé: 2 x USB Type-C with Thunderbolt 4 Konektory externé: 1 x HDMI 2.1 Konektory externé: 2 x USB 3.2 Gen 1 SmartCard reader: Áno Display Technology: IPS Rad procesora: Intel Core Ultra 7 Typ pamäte RAM: DDR5 Kapacita pamäte RAM: 16GB Vek produktu: 2024 Rozmery: 219 mm x 313 mm x 17 mm Hmotnosť: 1.24 kgDodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 0198155306129 |
| Procesor: | Intel Core Ultra 7 165U x |
| Pamäť RAM: | 16GB LPDDR5 Onboard x |
| SSD: | 1TB (M.2) x |
| Optická mechanika: | Bez mechaniky x |
| Uhlopriečka displeja: | 14" (35,5 cm) x |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1200 x |
| Wi-Fi: | Áno x |
| Webcam: | Webcam x |
| Grafická karta: | Intel® Graphics x |
| Zvuková karta: | SOUND x |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro x |
| Konektory externé: | Jack 1x, USB Type-C with Thunderbolt 4 2x, HDMI 2.1 1x, USB 3.2 Gen 1 2x |
| SmartCard reader: | Áno x |
| Trieda: | Nové x |
| Display Technology: | IPS x |
| Rad procesora: | Intel Core Ultra 7 x |
| Typ pamäte RAM: | DDR5 x |
| Kapacita pamäte RAM: | 16GB x |
| Vek produktu: | 2024 x |
| Kvalita: | nový |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
