NTB HP OmniBook 5 NG AI PC 14-he0002nc, 14" OLED 2K Touch, Snapdragon X Plus, 32GB, 1TB SSD, Win11, Silver, +3M GamePass
Kód: C36C6EA-BCM
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.15 kg |
| EAN: | 199485471303 |
| Jas (cd/m2): | 300 |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Použití: | Kancelářský |
| Podpora AI: | Ano |
| Typ procesora: | Snapdragon |
| Grafický čip: | Qualcomm Adreno |
| Kapacita paměti grafické karty (GB): | 0 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 32 |
| Typ panelu: | OLED |
| Úhlopříčka displeje ("): | 14 |
| Rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 0 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| HDD Kapacita (GB): | 0 |
| SSD Kapacita (GB): | 1000 |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen 2, 3.5mm Jack, USB-C 3.2 Gen 2 |
| Počet USB 2.0: | 0 |
| Počet USB 3.0: | 0 |
| Počet USB 3.1: | 0 |
| Počet USB 3.1 Type-C: | 0 |
| Počet USB 3.2: | 1 |
| Počet USB 3.2 Type-C: | 2 |
| Počet USB 4 Type-C: | 0 |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, TouchPad, Podsvietená klávesnica, Web kamera |
| Hmotnosť notebooku: | Nižšia ako 1.5 kg |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Typ baterie: | Li-Pol |
| Max. výdrž batérie (v hodinách): | 26 |
| Počet článků baterie: | 3 |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ/SK |
| Druh optickej mechaniky: | Bez optickej mechaniky |
| Počet USB portov: | 3 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
