PREMIUMCORD Kabel USB 3.2 Gen 1 USB-C (M/M), bavlněný oplet, 1,5m
Kód: KU31CT15
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
PremiumCord Kábel USB 3.2 Gen 1 USB-C samec - USB-C samec, bavlnené opletenie, 1,5m
- USB-C 3.2 generácia 1 káble
- Nabíjanie až 2A
- Prevzdušnené konektory s hliníkovými krytmi, ktoré je možné zasúvať obojstranne, v ľubovoľnej orientácii.
- Kábel opletený bavlneným povlakom, ktorý je príjemný na dotyk a manipuláciu
- Medený vnútorný vodič AWG32 + AWG22
- Trojité tienenie
TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA
| Prvý konektor | USB 3.2 typ C samec |
| Druhý konektor | USB 3.2 typ C samec |
| Prenosová rýchlosť | Super-speed 5 Gbit/s, až 10x rýchlejšie ako štandardné USB2.0 |
| Balenie | PVC vrecko s etiketten a EAN kódom |
| Dĺžka kábla | 1,5m |
| Farba | metalické kryty, bavlnené opletenie v farbe čierno-šedej |
| Hrúbka kábla | 4,0mm |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dátové káble (USB typ C) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| EAN: | 8592220022051 |
| Špecifikácia kábla / redukcie: | USB-C |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
