Samsung Galaxy S25 FE/8GB/128GB/Black
Kód: SM-S731BZKDEUESK
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Samsung Galaxy S25
Operační systém: ,Android 16
Procesor-počet jader: ,10
Procesor - frekvence: , ,3,2
Uživatelská paměť [GB]: ,128
Velikost RAM [GB]: ,8
Paměťové karty: ,Ne
Displej - rozlišení [pix]: ,1080 x 2340
Displej-obnovovací frekvence ,
[Hz]: ,120
Dotykový displej: ,Ano
Klávesnice: ,Ne
Konektivita: *Wi-Fi 6E *Bluetooth 5,4 *e-SIM *Samsung DeX *Smart View *Android Auto
Senzory: *snímač otisků prstů v displeji
Fotoaparát: *Hlavní: 50 MP, f/1.8, OIS, AF *Velikost hlavního snímače: ,1/1.56“, 1.0µm *Ultra širokoúhlý: ,12 MP, f/2.2 *Tele objektiv: ,8 MP, f/2.4, OIS, AF *Optický zoom: ,není podporován *Přední: ,12 MP, f/2.2 ,
Baterie: *Bezdrátové nabíjení: Ano *Rychlost nabíjení: 45 W *Kapacita baterie: 4900 mAh
Rozměry [mm]: ,161.3 x 76.6 x 7.4 mm
Hmotnost [g]: ,190 g
Záruka: ,2 Roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smartfóny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.19 kg |
| EAN: | 8806097644699 |
| Bezdrôtové nabíjanie: | Ano |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobce CPU: | Samsung Exynos |
| Typ úložiska: | Nepodporuje |
| Verzia operačného systému: | Android 16 |
| Veľkosť displeja ("): | 6,7 |
| Rozlíšenie displeja (pix): | 2340x1080 |
| Bluetooth: | Ano |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Funkcia Dual SIM: | Ano |
| Senzory: | čtečka otisků prstů na displeji |
| Audio 3,5mm jack: | Ne |
| Záruka: | 2 roky |
| Datové sítě: | 5G |
| Pamäť RAM (GB): | 8 |
| Pevný disk - paměť (GB): | 128 |
| Barva - přesná: | Black |
| Zadní fotoaparát (Mpx): | 50 |
| Zadný fotoaparát (prisvetlenie): | Ano |
| Přední fotoaparát (Mpx): | 12 |
| Model: | SM-S731BZKDEUE |
| Modelová řada: | Samsung Galaxy S25 FE |
| Počet jader CPU: | 10 |
| Kapacita batérie (mAh): | 4900, od 4000 do 4990 mAh |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 3,2 |
| Konektor datový/napájací: | USB-C |
| Model CPU: | Exynos 2400 |
| Voděodolnost: | Ano |
| Outdoorový: | Ne |
| Typ displeja: | AMOLED |
| Odolnosť: | IP68 |
| Operační systém: | Android |
| Funkce rychlonabíjení zařízení: | Ano |
| Počet objektivů (zadních): | 3 |
| Clona zadní foto (nejmenší): | f/1,8 |
| Počet objektivů (předních): | 1 |
| Clona přední foto (nejmenší): | f/2,2 |
| Funkce fotoaparátu: | širokoúhlý, teleobjektiv, |
| Zadný fotoaparát (stabilizácia): | OIS (optická) |
| Rozlišení videozáznamu: | 7680x4320 (8K) |
| Výkon nabíjení (W) (max): | 45 |
| Výška (mm): | 161,3 |
| Šířka (mm): | 76,6 |
| Hloubka (mm): | 7,4 |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Bluetooth verze: | 5.4 |
| Barva: | Černá |
| Podpora AI: | Ano |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
