SAMSUNG MT LED LCD 43" Smart Monitor M7 (M70F) VA, UHD, 60hz, 4ms, hdmi, usb-c, speaker
Kód: LS43FM702UUXDU
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
43" Samsung Smart Monitor M7 (M70F)
Plochý
VA panel
Jas 300
HDR 10
Rozlíšenie 3 840 x 2 160
Veľkosť obrazovky 32" (16 : 9)
Doba odozvy 4ms
Miliarda farieb
Obnovovacia frekvencia 60Hz
Režim šetriče očí
Flicker free
Virtuálny AIM bod
Herný panel
HDMI - CEC
Automatický prepínač zdroja+
Adaptívny obraz
Super ultrawide herný pohľad
Smart TIZEN
Základná kalibrácia smart
Pracovná plocha
Bezdrôtové zobrazenie
Wifi
Bluetooth
Reproduktor
Natočenie
Čierna farba
Špecifikácie
| Displej | |
|---|---|
| Veľkosť obrazovky (Trieda) | 43 |
| Ploché / Zakrivené | Ploché |
| Aktívna veľkosť displeja (HxV) (mm) | 941.184 x 529.416 mm |
| Pomer strán | 0.6729166666666667 |
| Typ panelu | VA |
| Jas (Typický) | 300 cd/? |
| Jas (Min) | 240 cd/? |
| Kontrastný pomer (Statický) | 5 000:1 (statický) |
| HDR (Vysoký dynamický rozsah) | HDR10 |
| Rozlíšenie | 4K (3 840 x 2 160) |
| Doba odozvy (ms) | 4ms(GTG) |
| Uhol sledovania (H/V) | 178/178 |
| Podpora farieb | Max 1B |
| Gamut farieb (NTSC) | 0.72 |
| Snímková frekvencia | Max 60Hz |
| Všeobecné vlastnosti | |
| Režim šetriča očí | Áno |
| Flicker Free | Áno |
| Veľkosť obrázka | Áno |
| Certifikácia Windows | Windows11 |
| Virtuálny AIM bod | Áno |
| Herná lišta | Áno |
| Herné centrum | Áno (KR, US, CA, BR, GB, FR, DE, IT, ES, MX, AU) |
| HDMI-CEC | Áno |
| Automatické prepínanie zdroja | Auto Source Switch+ |
| Adaptívny obraz | Áno |
| Super Ultrawide GameView | Áno |
| Smart služba | |
| Typ smart | Smart |
| Operačný systém | Tizen™ |
| Bixby | Áno |
| Hlboká hlasová interakcia | Áno |
| Vstavaný hlasový asistent | Alexa (GB, DE, FR, IT, ES, AT, IE) |
| TV Plus | Áno (GB, FR, DE, IT, ES, CH, AT, NL, SE, NO, DK, FI, PT, IE, BE, LU) |
| Univerzálny sprievodca | Áno (GB, FR, DE, IT, ES) |
| SmartThings Hub | Áno |
| Multi Device Experience | Mobil na obrazovku, aktivácia zrkadlenia, zvukové zrkadlenie, bezdrôtové On, Tap View |
| Viaceré pohľady | až 2 videá |
| Smart kalibrácia | Základná |
| Pracovná plocha | Áno |
| Rozhranie | |
| Bezdrôtové zobrazenie | Áno |
| HDMI | 2 kusy |
| Verzia HDMI | 2.0 |
| Verzia HDCP (HDMI) | 45690 |
| USB porty | 3 |
| Verzia USB Huba | 2.0 |
| USB-C | 1 kus |
| Napájanie cez USB-C | 65W |
| Verzia HDCP (USB-C) | 45690 |
| WiFi | Áno (Wi-Fi 5) |
| Bluetooth | Áno(5.2) |
| Audio | |
| Reproduktor | Áno |
| Výstup reproduktora | 20W |
| Adaptívny zvuk | Adaptive Sound+ |
| Provozné podmienky | |
| Teplota | 10 - 40 °C |
| Vlhkosť | 10 - 80 (Ne kondenzujúca) % |
| Kalibrácia | |
| Tuning z výroby | Áno |
| Dizajn | |
| Farba veka | ČIERNA |
| Farba zadnej strany | ČIERNA |
| Farba stojanu | Čierna |
| Typ stojanu | JEDNODUCHÝ |
| Nastavenie sklonu | -2,0 (±2,0) - 20,0° (±2,0°) |
| Pripojenie na stenu | 200 x 200 |
| Eco | |
| Trieda energetickej účinnosti | F |
| Napájanie | |
| Napájanie | AC 100 - 240 V |
| Spotreba energie (Max) | 210 W |
| Spotreba energie (Typ) | 51.0 W |
| Spotreba energie (DPMS) | 0.50 W |
| Ročná spotreba energie | 74 kWh/rok |
| Typ | Interné napájanie |
| Rozmery | |
| Rozmery s stojanom (Š x V x H) | 965.5 x 629.3 x 247.2 mm |
| Rozmery bez stojana (Š x V x H) | 965.5 x 559.8 x 25.7 mm |
| Rozmery balenia (Š x V x H) | 1198 x 677 x 159 mm |
| Hmotnosť | |
| Hmotnosť s stojanom | 10.6 kg |
| Hmotnosť bez stojana | 8.5 kg |
| Hmotnosť balenia | 13.7 kg |
| Príslušenstvo | |
| Dĺžka napájacieho kábla | 1,5 m |
| HDMI kábel | Áno |
| USB Type-C kábel | Áno |
| Diaľkový ovládač | Áno |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 13.7 kg |
| EAN: | 8806097327585 |
| Jas (cd/m2): | 300 |
| Použití: | Profesionální |
| Úhlopříčka displeje ("): | 32 |
| Rozlíšenie: | 3840×2160 (UHD) |
| Vlastnost: | Rovný |
| Výbava: | Reproduktory, VESA, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla, USB nabíjení, Bezdrátový přenos obrazu |
| Rozhraní vstup: | HDMI |
| HDMI počet: | 2 |
| HDMI verze: | 2.0 |
| USB počet: | 3 |
| USB verze: | 2.0 |
| USB-C počet: | 1 |
| USB umístění: | Vzadu |
| Doba odezvy (ms): | 4 |
| Barevná hloubka (bit): | 10 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Typ panelu: | VA |
| Kontrast:1: | 5000 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 60 |
| Povrchová úprava displeja: | Antireflexní |
| VESA rozměry: | 200x100 |
| Hmotnost (kg): | 10.6 |
| Energetická trieda: | F |
| Standardní záruka (roky): | 2 |
| Možnost prodloužené záruky: | Ano |
| Rozhranie: | HDMI, USB, USB Type-C |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
