Samsung/U32J590/31,5''/VA/4K UHD/60Hz/4ms/Gray/2R
Kód: LU32J590UQPXEN



Podrobný popis

Širokouhlé UHD
31,5" UJ59 má štyrikrát viac pixelov ako Full HD, takže ponúka nielen väčšiu plochu obrazovky, ale aj úžasne realistický obraz UHD. Môžete si prezerať dokumenty a webové stránky bez posúvania, pohodlnejšie pracovať s viacerými oknami a ovládacími panelmi a prezerať fotografie, videá a hry v úchvatnej kvalite 4K.

Miliarda odtieňov farieb
UJ59 zobrazuje miliardu odtieňov farieb a má neuveriteľne živý a realistický obraz. Zvýšená presnosť zobrazenia znamená, že UJ59 má prirodzenejšie a autentickejšie farby - ideálne na použitie v grafických aplikáciách a editoroch fotografií a videa.

Širokouhlé hranie v rozlíšení 4K
Objavte hranie v rozlíšení 4K na skutočne širokouhlom 31,5" monitore UJ59. Jeho 8,3 milióna pixelov podporuje väčší farebný gamut a zobrazuje každý obraz v neuveriteľnej kvalite. Rozlíšenie UHD vám poskytuje širší pozorovací uhol, takže sa môžete skutočne ponoriť do hry.

Herný režim
Herný režim okamžite optimalizuje kontrast obrazovky, čo vám pri hraní poskytne konkurenčnú výhodu. Zvýšením kontrastu v niektorých scénach vám herný režim umožní vidieť viac detailov v tmavých oblastiach, aby ste rýchlejšie spozorovali nepriateľov.

Špičkový upscaling
Technológia UHD upscalingu spoločnosti Samsung zahŕňa analýzu zdrojového signálu a vylepšenie detailov, ktoré zlepšujú kvalitu obrazu na úroveň blízku UHD pre obsah SD, HD a Full HD.
Funkcie
- Samsung MagicBright: Áno
- Eco Power Saving Plus: Áno
- Režim šetrenia zraku: Áno
- Žiadne rušivé blikanie: Áno
- Obraz v obraze: Áno
- Obrázok vedľa seba: Áno
- Herný režim: Áno
- Veľkosť obrázka: Áno
- Box na jednoduché nastavenie: Áno
- Certifikácia systému Windows: Windows 10
- FreeSync: Áno
- Časovač vypnutia Plus: Áno
Technické špecifikácie
- Uhlopriečka obrazovky (palce): 31,5" (80,1 cm)
- Ploché/ohybné: Ploché
- Pomer strán: 16 : 9
- Typ panelu: VA
- Rozhranie: Display Port (1 EA), Display Port verzia: 1.2, HDMI (2 EA), verzia HDMI: 2.0 x 1, 1.4 x 1, slúchadlá
- Reproduktor: nie
- USB Sound Bar (pripravený): nie
- Jednoduché
- HAS (výškovo nastaviteľný stojan): nie je k dispozícii
- Montáž na stenu: 100 x 100
- Spotreba energie (max.): 59 W
- Spotreba energie (typická): 47 W
- Rozmery zostavy so stojanom (š x v x h): 729,5 × 534,5 × 250,5 mm
- Montážne rozmery bez stojana (š x v x h): 729,5 × 427,8 × 56,4 mm
- Rozmery balenia (Š x V x H): 792 × 157 × 491 mm
- Hmotnosť televízora s podstavcom / bez podstavca: 8,4 kg / 5,5 kg
- Hmotnosť balenia: 8,4 kg
- Príslušenstvo: kábel HDMI, stručný sprievodca nastavením, inštalačné CD
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 5.8 kg |
| EAN: | 8806094771961 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý 16:9 |
| FreeSync: | Ano |
| G-Sync: | Ne |
| Jas (cd/m2): | 270 |
| Jas (cd/m2) - rozsah: | 251 - 400 |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Nie |
| Kontrast (statický): | 3000:1 |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Typ obrazovky: | LCD VA/PVA/MVA |
| Zdroj: | Externá |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor USB: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 729,5 × 427,8 × 56,4 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ne |
| Barva: | Tmavě šedá |
| Rozlišení (šxv): | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ne |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ne |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| VESA standard: | Ano |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| Počet pixelov na šírku: | 3840 |
| Počet pixelov na výšku: | 2160 |
| Úhlopříčka přesná ("): | 31,5 |
| Uhlopriečka: | 30" - 32" |
| Model: | U32J590 |
| Doba odezvy (ms): | 4 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 60 |
| FreeSync 2: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Verze HDMI: | Verze 1.4 / 2.0 |
| DP počet: | 1 |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Spotřeba energie (W): | 37 |
| Rozměr VESA uchycení: | 100 x 100 mm |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 5,1 do 10 kg |
| Rozlišení - standard: | 4K |
| Záruka: | 2 Roky |
| Modelová řada: | Samsung |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
