SODIMM DDR4 16GB 2666MHz CL19, 1.2V GOODRAM
Kód: GR2666S464L19/16G
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
DDR4 SODIMM DRAM
Moduly SODIMM DDR4 sú ideálne pre mobilné počítače, ktoré vyžadujú lacné, ale efektívne aktualizácie v malom formáte. Generácia DDR4 je najnovšia z rodiny DDR, vďaka čomu je veľmi obľúbená.
- Dostupné kapacity: 4 GB, 8 GB, 16 GB
- Formát SODIMM
- napájacie napätie 1.2 V
- frekvencia: 2133, 2400, 2666 MHz
- doživotná záruka + technická podpora
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| PN | GR2666S464L19/16G |
| Kapacita | 16 GB |
| Organizácia | 1024x8 |
| Typ | SODIMM DDR4 |
| Hodiny | PC4-21300 (2666 MHz) |
| Cas Latencia | 19 |
| Záruka | Životnosť |
.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäte |
|---|---|
| Záruka: | 8 rokov |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 5908267941003 |
| Využití paměti: | Notebooky |
| Typ pamäťového modulu: | SODIMM DDR4 |
| Velikost paměti RAM (GB): | 16 |
| Frekvence paměti RAM (GHz): | 2.666 |
| Časování CAS: | 19 |
| RGB: | Ne |
| Chlazení: | 100 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
