Lenovo ThinkCentre neo/50a 24 G5/23,8''/FHD/5-210H/16GB/512GB/Intel int/W11H/Sivá/3ROn-Site
Kód: 12SD0068CK
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ThinkCentre neo 50a 24 Gen 5
Barva: Šedá (Luna Grey)
Operační systém: Windows® 11 Home, Czech / Slovak / English
Procesor: Intel® Core 5 210H, 8 jader (4P + 4E) / 12 vláken, P-core 2.2/4.8GHz, E-core 1.6/3.6GHz, 12MB
Displej: 23.8'' FHD (1920x1080) IPS Antireflexní 250 nitů, 99% sRGB
Dotykový: Ne
Grafika: Integrovaná Intel® UHD Graphics
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0
Optická mechanika: Ne
Paměť: 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5200
Počet slotů: Dva sloty DDR5 SO-DIMM s podporou dvou kanálů
Maximální paměť: Až 32 GB DDR5-5200
Síť: Integrovaná 100/1000M
Bezdrátová komunikace: Intel Wi-Fi 6 AX201, 802.11ax 2x2 + BT5.2
Konektory
Zadní porty: *1x USB-A (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) *2x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0) *1x HDMI®-in 1.4 *1x HDMI®-out 2.1 TMDS *1x Ethernet (RJ-45) *1x power connector
Boční porty: *1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), pouze přenos dat *1x sluchátka / mikrofon kombinovaný jack (3.5mm)
Čtečka paměťových karet: Ne
Webkamera: 5.0MP + IR
Mikrofon: 2x, Array
Rozměry: 540 x 192 x 431 mm (ŠxHxV)
Hmotnost: 6kg
Napájení: 90W 89% Adapter
Klávesnice: USB Calliope Keyboard, Black, Czech / Slovak
Myš: USB Calliope Mouse, Black
Záruka: 3 roky On-site
Stránka výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkCentre_neo_50a_24_Gen_5?M=12SD0068CK
Dodatočné parametre
| Kategória: | All In One |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 198156868282 |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Optická mechanika: | Ne |
| Wi-Fi: | Ano |
| WWW_PODROBNEJI_STAV: | Výrobce nemá info |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core 5 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Rozlíšenie: | 1920x1080 (Full HD) |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ne |
| Modelová řada: | Lenovo ThinkCentre neo |
| Provedení: | All-in-one řešení |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Klávesnice: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| VESA standard: | Ne |
| Počet USB portů (celkem): | 4 |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Pamäť RAM (GB): | 16 |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 1 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 5200 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Úhlopříčka ("): | 23,8 |
| Model: | 50a 24 G5 |
| Počet jader CPU: | 8 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 2,2 |
| USB 2.0 (přední): | 0 |
| USB 3.x (přední): | 0 |
| USB 3.x Type-C (přední): | 0 |
| USB 2.0 (zadní): | 2 |
| USB 3.x (zadní): | 1 |
| USB 3.x Type-C (zadní): | 1 |
| HDMI (počet): | 2 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 0 |
| PS/2 (zadný): | 0 |
| Generace/řada CPU: | Intel Core 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| Webkamera: | Ano |
| DP/mini DP (počet): | 0 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 90 |
| Počet paměti RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ paměti: | DDR5 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadní): | 0 |
| eSATA: | Ne |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| TPM 2.0: | Ano |
| Záruka (roky): | 3 On-Site |
| Rozměry paměti: | SODIMM |
| Přesný model CPU: | 5-210H |
| Počet LAN portov: | 1 |
| Modelový rad GPU: | Intel Iris/Intel UHD Graphics |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 4,8 |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Bluetooth verze: | 5.2 |
| Barva: | Šedá |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
