TRUST sluchátka s mikrofonem Ayda PC headset
Kód: 25087
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Trust Ayda Headset
Ľahké PC slúchadlá s mikrofónom a nastaviteľným pásom na uši
Ponorte sa na stretnutia s úplným komfortom s náhlavnou súpravou Ayda. Spolu s otočným ovládačom hlasitosti na uchu a výklopným mikrofónom budete mať všetky ovládacie prvky, ktoré potrebujete, aby ste zo svojich online stretnutí a videohovorov vytiahli maximum.

Špecifikácie
| Špecifikácie | |
|---|---|
| Typ pripojenia | Káblové |
| Typ konektora | 3.5mm Jack |
| Dĺžka kábla | 180 cm |
| Zvuk | |
| Reprodukcia zvuku | Stereo |
| Audio kanály | 2.0 |
| Frekvenčná odozva | 20 Hz - 20.000 Hz |
| Citlivosť | 95 dB |
| Veľkosť drivera | 40 mm |
| Mikrofón | |
| Vzor zberu | Všesmerový |
| Potlačenie ozveny/šumu/prostredia | Áno |
| Veľkosť a váha | |
| Veľkosť | 170 x 180 x 65 mm |
| Váha | 134 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Slúchadlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.21 kg |
| EAN: | 8713439250879 |
| Typ slúchadiel: | Plná |
| Vlastnosti slúchadiel: | S mikrofónom, Ovládanie hlasitosti |
| Rozhranie slúchadiel: | 3.5 jack |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
