TRUST Batoh na notebook 16" Lisboa Eco Backpack - zelená
Kód: 25243
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
TRUST Batoh na notebook 16" Lisboa Eco
Tento batoh na notebook nie je určený len pre notebooky – ponúka tri priečinky s viacerými vreckami, vrátane skrytého zadného vrecka na bezpečné uloženie cenností na cestách. Navyše má aj popruh na pripnutie na kufor, takže je ideálny aj na cestovanie.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Počet priečinkov | 3 |
| Materiál | POM, RPET Polyester, RPET twill polyester, |
| Maximálna veľkosť notebooku | 16" |
| Vlastnosti | |
| Vystužené chrbát | Nie |
| Opasok | Nie |
| Reflexné plochy | Nie |
| Pláštenka v cene | Nie |
| Vodoodolnosť | Áno |
| Rozmery a váha | |
| Rozmery | 460 x 300 x 165 mm |
| Objem | 23 l |
| Váha | 768 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.73 kg |
| EAN: | 8713439252439 |
| Farba: | Modrá |
| Typ: | Batoh |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
