TRUST Herní sluchátka GXT 489 FAYZO, černá
Kód: 24898
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Trust Slúchadlá GXT 489 FAYZO
Výkonné herné slúchadlá na uši určené pre PC, notebook a konzoly

Špecifikácie
| Slúchadlá | |
|---|---|
| Vlastnosti | |
| Redukcia šumu na pozadí | Nie |
| Softvér | Nie |
| Składacieľné | Nie |
| Príslušenstvo | 2x 3,5mm adaptérsky kábla, 3,5mm audio kábel, mikrofón, pop filtr |
| Audio | |
| Reprodukcia zvuku | Stereo |
| Zvukové kanály | 2.0 |
| Frekvenčná odozva | 20 Hz - 20 000 Hz |
| Veľkosť ovládača | 50 mm |
| Jednotky vodiča | 2 |
| Mikrofón | Áno |
| Citlivosť | 100 dB |
| Hladina akustického tlaku | 110 dB |
| Typ pripojenia | Káblové |
| Bluetooth | Nie |
| Typ konektora | 3.5 mm Jack |
| Dĺžka kábla | 120 cm |
| Veľkosť | 200 x 180 x 90 mm |
| Váha | 255 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Slúchadlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.44 kg |
| EAN: | 8713439248982 |
| Mikrofón: | Ano |
| Typ slúchadiel: | Plná |
| Rozhranie slúchadiel: | 3.5 jack |
| Vlastnosti slúchadiel: | S mikrofónom |
| Dĺžka kábla (v m): | do 1.5 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
