TRUST Herní sluchátka GXT 416S ZIROX, pro Nintendo Switch, modro-červená
Kód: 25423
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Trust GXT 416S Zirox
Ľahké herné slúchadlá cez ucho vhodné pre vašu konzolu
S hmotnosťou iba 244 gramov majú Zirox pohodlný ľahký dizajn, ktorého si sotva všimnete – len sa uistite, že neodídete z domu stále v nich!

Špecifikácie
| Špecifikácie | |
|---|---|
| Typ pripojenia | Káblové |
| Typ konektora | 3.5mm |
| Dĺžka kábla | 120 cm |
| Audio | |
| Reprodukcia zvuku | Stereo |
| Audio kanály | 2.0 |
| Veľkosť driverov | 50 mm |
| Frekvenčná odozva | 20 Hz - 20 000 Hz |
| Citlivosť | 90 dB |
| Úroveň akustického tlaku | 90 dB |
| Mikrofón | Áno |
| Veľkosť a váha | |
| Veľkosť | 200 x 170 x 85 mm |
| Váha | 237 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Slúchadlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.39 kg |
| EAN: | 8713439254235 |
| Typ slúchadiel: | Plná |
| Rozhranie slúchadiel: | 3.5 jack |
| Vlastnosti slúchadiel: | S mikrofónom |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
