TRUST Herní sluchátka GXT 416SM ZIROX, Superman
Kód: 25738
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
TRUST Slúchadlá GXT 415SM ZIROX
S iba 190 g má Zirox pohodlný ľahký dizajn, ktorý takmer ani nepocítite, a zároveň výkonné 50 mm meniče, ktoré vás prenesú priamo do stredu diania

Špecifikácie
| Špecifikácie | |
|---|---|
| Typ pripojenia | Kábla |
| Typ konektora | 3,5 mm |
| Dĺžka kábla | 120 cm |
| Audio | |
| Reprodukcia zvuku | Stereo |
| Audio kanály | 2.0 |
| Frekvenčné odozvy | 20 Hz - 20 000 Hz |
| Úroveň akustického tlaku | 100 dB |
| Mikrofón | |
| Vzor zberu | Všesmerový |
| Veľkosť a váha | |
| Veľkosť | 200 x 170 x 85 mm |
| Váha | 244 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Slúchadlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.4 kg |
| EAN: | 8713439257380 |
| Typ slúchadiel: | Plná |
| Rozhranie slúchadiel: | 3.5 jack |
| Vlastnosti slúchadiel: | S mikrofónom |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
