TRUST Herní sluchátka GXT 492W Carus, bílá
Kód: 25448
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Trust GXT492 Carus
Výkonné pohodlné herné slúchadlá cez uši vyrobené pre PC, notebook a konzolu
S touto náhlavnou súpravou vám nikdy neunikne žiadny zvuk. Spolu s 50mm meničmi zažijete úžasný zvuk, ktorý zabezpečí, že počujete každý krok, výbuch a ďalšie s maximálnou čistotou.

Špecifikácie
| Špecifikácie | |
|---|---|
| Typ pripojenia | Káblové |
| Typ konektora | 3.5mm Jack |
| Dĺžka kábla | 120 cm |
| Audio | |
| Reprodukcia zvuku | Stereo |
| Audio kanály | 2.0 |
| Frekvenčná odozva | 20 Hz - 20 000 Hz |
| Veľkosť driverov | 50 mm |
| Citlivosť | 105 dB |
| Úroveň akustického tlaku | 100 dB |
| Mikrofón | Áno |
| Veľkosť a váha | |
| Veľkosť | 195 x 174 x 94 mm |
| Váha | 284 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Slúchadlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8713439254488 |
| Mikrofón: | Ano |
| Platforma: | PC / mobil |
| Typ slúchadiel: | Na uši |
| Využití: | Hraní |
| Konektivita: | Jack 3,5 mm |
| Konstrukce mikrofonu: | Pevný |
| Odnímatelný kabel: | Ano |
| Délka kabelu (m): | 1 |
| Vedení kabelu: | Jednostranné |
| Funkce: | Prostorový zvuk |
| Hmotnost (g): | 280 |
| Rozhranie slúchadiel: | 3.5 jack |
| Vlastnosti slúchadiel: | S mikrofónom |
| Dĺžka kábla (v m): | do 1.5 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
