TRUST klávesnice LYRA, Bezdrátová klávesnice, US, modrá
Kód: 25095
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Trust Lyra bezdrôtová klávesnica
Kompaktná bezdrôtová klávesnica pre viac zariadení poskytujúca jednoduché a pohodlné pripojenie; vyrobená z recyklovaných materiálov
Máte radi multitasking? Rovnako tak Lyra – vďaka možnosti pripojenia až troch zariadení cez USB prijímač a 2x Bluetooth môžete ľahko prepínať medzi písaním na telefóne, tablete a počítači pomocou troch vyhradených tlačidiel.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Technológia kláves | Scissor |
| Vlastnosti | |
| Tiché klávesy | Nie |
| Odolný proti rozliatiu | Nie |
| Softvér | Nie |
| Klávesy | |
| Farba kláves | Modrá |
| Numerická klávesnica | Nie |
| Macro klávesy | Nie |
| Programovateľné klávesy | Nie |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Bezdrôtové RF 2.4GHz, Bluetooth |
| Verzia USB prijímača | 1.1 |
| Napájanie | |
| Typ napájania | USB-C, batéria |
| Kompatibilita | |
| Zariadenia | PC, laptop, Bluetooth zariadenia |
| Operačný systém | Windows, MacOS, iOS, Android, Chrome OS |
| Veľkosť a Váha | |
| Veľkosť | 126 x 286 x 17 mm |
| Váha | 301 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klávesnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.38 kg |
| EAN: | 8713439250954 |
| Typ klávesnice: | Membránová |
| Rozhranie klávesnice: | Bezdrôtové |
| Lokalizácia klávesnice: | EN |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
