TRUST myš Bayo II Ergonomická vertikální myš, Bezdrátová, bílá
Kód: 25398
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Trust Bayo II
Ergonomická bezdrôtová myš s optimálnym vertikálnym uhlom na zníženie namáhania zápästia
Vychutnajte si náskok pre doposiaľ najproduktyvnejší pracovný deň s Bayo II. Bezdrôtová, ľahko sa používa kedykoľvek a kdekoľvek; a ponúka optimálny uhol 57 stupňov na uvedenie paže do prirodzenej polohy pre väčšie pohodlie a menšiu záťaž.

Špecifikácie
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Tichý klik | Áno |
| Vertikálny uhol | 57° |
| Kĺzavé podložky | UPE |
| Softvér | Nie |
| Nastaviteľné DPI | Áno |
| Senzor | |
| DPI | 800 - 2.400 |
| Typ senzora | Optický |
| Ovládanie | |
| Použitie | pre pravákov |
| Koleso | Áno |
| Počet tlačidiel | 6 |
| Makro, programovateľné tlačidlá | Nie |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Bezdrôtové RF 2.4GHz |
| Bluetooth | Nie |
| USB | 1.1, 2.0, 3.0 |
| Napájanie | USB-C kábel |
| Veľkosť a váha | |
| Veľkosť | 120 x 77 x 73 mm |
| Váha | 115 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.19 kg |
| EAN: | 8713439253986 |
| Rozhranie myši: | Bezdrôtové Bluetooth, Bezdrôtová USB dongle |
| Druh myši: | Optická |
| Počet tlačidiel myši: | 4 alebo viac tlačidiel, S kolesom |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
