TRUST Myš Ferro, Bezdrátová, bílá
Kód: 25674
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Trust Ferro
Táto bezdrôtová myš sa pripája až ku trom zariadeniam prostredníctvom dvoch Bluetooth pripojení a 2,4G USB-A prijímača. Ste pripravení prepnúť? Prepnite medzi notebookom, tabletom alebo stolovým počítačom jediným stlačením tlačidla – nič jednoduchšie neexistuje!
Prehľad na bezdrôtové pripojenie bez obáv. Vďaka výdrži batérie až 19 mesiacov vám Ferro zabezpečí nepretržitý chod a produktivitu s minimom prerušenia. Vaša práca, váš štýl!

Špecifikácie
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Tiché kliknutia | Áno |
| Kĺzavé podložky | UPE |
| Softvér | Nie |
| Nastaviteľné DPI | Áno |
| Senzor | |
| DPI | 1000, 1600, 2400, 3200 |
| Typ senzora | Optický |
| Ovládanie | |
| Použitie | pre pravákov/ľavákov |
| Koleso | Áno |
| Počet tlačidiel | 9 |
| Makro, programovateľné tlačidlá | Nie |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Bezdrôtové |
| Bezdrôtové RF 2.4GHz | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Napájanie | |
| Napájanie | 2x AA batérie (Súčasť balenia) |
| Kompatibilita | |
| Operačný systém | Windows, MacOS, iOS, Android |
| Veľkosť a váha | |
| Veľkosť myši | 118 x 67 x 40 mm |
| Váha myši | 133 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.23 kg |
| EAN: | 8713439256741 |
| Rozhranie myši: | Bezdrôtové Bluetooth, Bezdrôtová USB dongle |
| Druh myši: | Optická |
| Počet tlačidiel myši: | 4 alebo viac tlačidiel, S kolesom |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
