TRUST myš GXT 105X Izza Mouse, optická, černá
Kód: 24618
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Trust Herná myš GXT 105X IZZA
Herná myš so 6 tlačidlami a jedinečným dizajnom LED svetla


Špecifikácia
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Tiché kliknutie | Nie |
| Vnútorná pamäť | Nie |
| Kĺzavé podložky | UPE |
| Softvér | Nie |
| Nastaviteľné DPI | Áno |
| Senzor | |
| DPI | 800, 1800, 2400, 4000 |
| Typ senzora | Optický |
| Zrýchlenie | 8 G |
| Ovládanie | |
| Použitie | pre pravákov pre ľavákov |
| Koleso | Áno |
| Počet tlačidiel | 6 |
| Makro, programovateľné tlačidlá | Nie |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Káblové |
| Bluetooth | Nie |
| Typ konektora | USB 2.0 |
| Dĺžka kábla | 180 cm |
| Osvetlenie | |
| Svetlá | Áno |
| LED farby | Viacfarebné |
| Nastaviteľnosť | Nie |
| Veľkosť a Váha | |
| Veľkosť | 130 x 73 x 42 mm |
| Váha | 129 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné myši |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.19 kg |
| EAN: | 8713439246186 |
| Rozhranie myši: | Drôtová USB |
| Druh myši: | Optická |
| Počet tlačidiel myši: | 4 alebo viac tlačidiel, S kolesom |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
