TRUST Myš OZAA, Bezdrátová, černá
Kód: 24819
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Trust OZAA
Kompaktná bezdrôtová myš s pripojením ku viacerým zariadeniam a tichými tlačidlami
Potrebujete rýchlo prepínať medzi prácou na viacerých zariadeniach? Ozaa Compact bol navrhnutý práve na to. Vďaka funkcii viacnásobného pripojenia môžete bezdrôtovo pripojiť až tri zariadenia naraz prostredníctvom jediného prijímača USB 2,4 GHz alebo 2x Bluetooth.

Špecifikácie
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Tiché kliknutia | Áno |
| Klzkacie podložky | UPE |
| Softvér | Nie |
| Nastaviteľné DPI | Áno |
| Senzor | |
| DPI | 800 - 3200 DPI |
| Typ senzora | Optický |
| Ovládanie | |
| Použitie | pre pravákov |
| Koleso | Áno |
| Počet tlačidiel | 6 |
| Makro, programovateľné tlačidlá | Nie |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Bezdrôtové RF 2.4 GHz |
| Bluetooth | Áno |
| USB | 3.0, 2.0, 1.1 |
| Napájanie | cez USB-C |
| Veľkosť a Váha | |
| Veľkosť | 105 x 64 x 37 mm |
| Váha | 69 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| EAN: | 8713439248197 |
| Rozhranie myši: | Bezdrôtové Bluetooth, Bezdrôtová USB dongle |
| Druh myši: | Optická |
| Počet tlačidiel myši: | 4 alebo viac tlačidiel, S kolesom |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
