TRUST privátní filtr PRIMO pro 14" Displej
Kód: 25194
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Trust PRIMO Privátny Filter
Jednoducho umiestniteľný privátny filter pre 14” notebooky, ideálny na prácu na verejných miestach

Špecifikácia
| Technické Špecifikácie | |
|---|---|
| Kompatibilné s | Displejmi až 14" |
| Materiál | Hlavne PET |
| Rozmery a váha | |
| Rozmery | 310 x 174 x 0.35 mm |
| Váha | 109 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| EAN: | 8713439251944 |
| Typ: | Príslušenstvo |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
