TRUST privátní filtr PRIMO pro 15.6" Displej
Kód: 25195
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Trust PRIMO Privátny Filter
Jednoducho umiestniteľný privátny filter pre 15.6” notebooky, ideálny na prácu na verejných miestach

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Kompatibilné s | Displejmi až 15.6" |
| Materiál | Predovšetkým PET |
| Rozmery a váha | |
| Rozmery | 344 x 194 x 0.35 mm |
| Váha | 122 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| EAN: | 8713439251951 |
| Typ: | Príslušenstvo |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
