TRUST sluchátka GXT 406 Pine, špunty, 3.5mm Jack, černá
Kód: 25598
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Trust GXT 406 Pine
Multiplatformové slúchadlá so dvoma mikrofónmi a ovládaním na kábli pre bezproblémové hranie hier
Ponorte sa do výnimočného zvuku so slúchadlami Pine Gaming Earphones s troma 6mm meničmi na náušníku pre čistý a silný zvuk. Tieto slúchadlá sú ideálne pre hranie na PC, PlayStation, Xbox, Switch alebo akomkoľvek 3,5mm zariadení.

Špecifikácie
| Špecifikácie | |
|---|---|
| Typ pripojenia | Káblové |
| Typ konektora | 3,5 mm Jack |
| Dĺžka kábla | 120 cm |
| Audio | |
| Reprodukcia zvuku | Stereo |
| Veľkosť meničov | 6 mm |
| Audio kanály | 2.0 |
| Frekvenčná odozva | 20 Hz - 20 000 Hz |
| Citlivosť | 96 dB |
| Mikrofón | Áno |
| Váha | |
| Váha | 22 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Slúchadlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| EAN: | 8713439255980 |
| Mikrofón: | Ano |
| Platforma: | PC / mobil |
| Typ slúchadiel: | Štuple |
| Využití: | Hraní |
| Konektivita: | Jack 3,5 mm |
| Konstrukce mikrofonu: | Odnímatelný |
| Odnímatelný kabel: | Ne |
| Vedení kabelu: | Oboustranné |
| Funkce: | Vyměnitelné špunty |
| Hmotnost (g): | 22 |
| Rozhranie slúchadiel: | 3.5 jack |
| Vlastnosti slúchadiel: | S mikrofónom |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
