TRUST sluchátka GXT 409 Oxxie, špunty, Bluetooth, RF 2.4GHz, USB-C Přijímač, bílá
Kód: 25478
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Trust GXT 409 Oxxie
Bezdrôtové herné slúchadlá bez oneskorenia, ideálne pre každú hernú reláciu
S bezdrôtovými hernými slúchadlami Oxxie zachytíte všetku akciu ihneď. Spoľahlivé herné bezdrôtové pripojenie s nízkou latenciou 2,4 GHz prostredníctvom prijímača USB-C vám zabezpečí skvelý herný zážitok bez prerušení.

Špecifikácie
| Špecifikácie | |
|---|---|
| Typ pripojenia | Bezdrôtové |
| RF 2.4GHz | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Audio | |
| Reprodukcia zvuku | Stereo |
| Veľkosť meničov | 10 mm |
| Audio kanály | 2.0 |
| Frekvenčná odozva | 20 Hz - 20 000 Hz |
| Mikrofón | Áno |
| Rozmery a váha | |
| Rozmery | 60 x 56 x 29 mm |
| Váha | 44 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Slúchadlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| EAN: | 8713439254785 |
| Mikrofón: | Ano |
| Platforma: | PC / mobil |
| Typ slúchadiel: | Štuple |
| Využití: | Hi-Fi poslech |
| Konektivita: | 2,4 GHz bezdrátové připojení, Bluetooth |
| Konstrukce mikrofonu: | Integrovaný |
| Odnímatelný kabel: | Ne |
| Funkce: | Vyměnitelné špunty |
| Hmotnost (g): | 44 |
| Vlastnosti slúchadiel: | S mikrofónom |
| Rozhranie slúchadiel: | BlueTooth, 2,4 GHz bezdrôtová technológia |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
