TRUST sluchátka Yavi, Bluetooth, špunty, bilá
Kód: 25173
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Trust Yavi
Pohodlné bezdrôtové slúchadlá Bluetooth s mikrofónmi s potlačením hluku

Špecifikácie
| Špecifikácie | |
|---|---|
| Typ pripojenia | Bluetooth |
| Zvuk | |
| Reprodukcia zvuku | Stereo |
| Audio kanály | 2.0 |
| Frekvenčná odozva | 20 Hz - 20 000 Hz |
| Veľkosť reproduktora | 12 mm |
| Audio kodek | SBC |
| Úroveň akustického tlaku | 100 dB |
| Mikrofón | Áno |
| Veľkosť a hmotnosť | |
| Veľkosť | 64 x 48 x 26 mm |
| Hmotnosť | 36 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Slúchadlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8713439251739 |
| Mikrofón: | Ano |
| Platforma: | PC / mobil |
| Typ slúchadiel: | Štuple |
| Využití: | Hi-Fi poslech |
| Konektivita: | Bluetooth |
| Konstrukce mikrofonu: | Integrovaný |
| Funkce: | Vlastní pouzdro |
| Způsob nabíjení: | Bezdrátové nabíjení |
| Vlastnosti slúchadiel: | S mikrofónom |
| Rozhranie slúchadiel: | BlueTooth |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
