Ubiquiti USW-FLEX - UniFi Switch Flex, 3 kusy
Kód: USW-FLEX-3
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
USW-FLEX je 5-portový venkovní Gigabitový switch s možností PoE-In a PoE-Out na 4 portech. Switch umožňuje na výstupních portech aktivní napájení typu 802.3af, což dává celkově 15,4W na každém portu. Univerzální montáž USW-Flex lze instalovat vodorovně nebo svisle, takže je ideální pro instalace na rovnou plochu, magnetickou montáž na zeď, anebo na sloup. Vnitřní/venkovní provedení USW-Flex je navržen pro vnitřní nebo venkovní použití. Díky pouzdru odolnému vůči povětrnostním vlivům a univerzálním možnostem montáže poskytuje USW-Flex flexibilitu a odolnost prostředím s extrémními teplotními změnami. Bezproblémová integrace Jediná instance řídicí jednotky UniFi spuštěné v cloudu může spravovat více UniFi sítí v rámci centralizovaného rozhraní. Každá síť je logicky oddělena a má vlastní síťové monitorování, konfiguraci, mapy, statistiky a účty správce. Obsah balení (x3) * zařízení * držák na stožár * kryt na kabely * magnetický držák na kov * šroubky + hmoždinky * (2) stahovací páska Technické parametry * Rychlost LAN: (5) 10/100/1000Mbps * Napájení přes PoE: 802.3bt, 802.3af, 802.3at, 44.. 57V DC * Typ napájení: PoE * Typy PoE: PoE-Out + PoE-In * PoE Out (Porty 2-5): 802.3at (Pins 1, 2+, 3, 6-) * Maximální příkon PoE na port: 25 W * Počet PoE Out portů: 4 * PoE budget [W]: 46 * Max. spotřeba energie [W]: 5 * Ventilátory: Bez ventilátoru * Šasi: Plastové * Tlačítka: Reset * Provozní teplota [°C]: -40 až 65 * Šířka [mm]: 123 * Výška [mm]: 28 * Hloubka [mm]: 107 * Tabulka MAC adres: 16000 * Jumbo rámec [Bytes]: 9000Dodatočné parametre
| Kategória: | Prepínače |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 817882028684 |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ne |
| Prevedenie switch: | Desktop |
| Rýchlosť LAN max.: | 1 Gbps |
| Optika: | Ne |
| Obsahuje switch: | Ano |
| Fanless switch: | Ano |
| HDMI (počet): | 0 |
| DP/mini DP (počet): | 0 |
| Počet LAN portov: | 5 |
| PoE: | In/Out (vstup i výstup) |
| PoE In standard: | 802.3at (max. 33,6W) - PoE+ |
| PoE Out standard: | 802.3at (max. 33,6W) - PoE+ |
| PoE power budget (W): | Do 100 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
