Xiaomi Redmi Note 15/8GB/256GB/Black
Kód: 6932554476236
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
*Google Gemini *Zakřivené hrany *Gorilla Glass 7i *IP64 *Dolby Atmos *Vlastní integrovaná AIOperační systém: ,Android V, ,Hyper OS 2
Procesor - počet jader: ,MediaTek, Helio G100-Ultra 8 core
Procesor - frekvence: ,2.2 GHz
Uživatelská paměť [GB]: ,256
Velikost RAM [GB]: ,8
Displej - úhlopříčka [palce]: ,6.77 ,P-OLED
Displej - rozlišení [pix]: ,1080 x 2392
Dotykový displej: ,Ano
Klávesnice: ,Ne
Konektivita: *Bluetooth 5.3, WiFi *NFC *USB-C
Síť: *GSM/GPRS (2G) *EDGE (2.5G) UMTS/CDMA (3G) *HSPA (3.5G) LTE (4G) *VoWiFi, VoLTE
Senzory: *Čtečka otisků prstů v displeji *GPS
Fotoaparát: *Hlavní: 108 MP, , 2.00 f/ , *Tele objektiv: 2 MP, , 2.40 f/ *Přední: 1x, 20 MP, , 2.20 , f/ , *Optický zoom *AI fotoaparát a editace fotek
Baterie: *Rychlé nabíjení *Reverzní drátové nabíjení: ,18 W *Rychlost nabíjení: 33 W *Kapacita baterie: 6000 mAh
Rozměry [mm]: ,164,03 x 75,42 x 7,94
Hmotnost [g]: ,183,7
Obsah balení: *Nabíjecí kabel (USB-C na USB-C) *Obal *Fólie na displej (nalepená z výroby)
Záruka: ,24 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smartfóny |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 183.7 kg |
| EAN: | 6932554476236 |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| NFC: | Áno |
| Trieda energetickej účinnosti: | B |
| Wi-Fi: | Ano |
| Výrobce CPU: | MediaTek |
| Verzia operačného systému: | Android 15 |
| Obsah balenia: | Nabíjecí kabel (USB-C na USB-C), Obal, Fólie na displej |
| Veľkosť displeja ("): | 6,77 |
| Rozlíšenie displeja (pix): | 1080x2392 |
| GPS: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Funkcia Dual SIM: | Ano |
| Senzory: | Akcelerometr, G-senzor, Proximity, Světelný senzor, Gyroskop |
| Audio 3,5mm jack: | Ne |
| Záruka: | 2 roky |
| Datové sítě: | 4G LTE |
| Pamäť RAM (GB): | 8 |
| Pevný disk - paměť (GB): | 256 |
| Barva - přesná: | Black |
| Baterie vyjímatelná: | Ne |
| FM rádio: | Ne |
| HW klávesnica: | Ne |
| Zadní fotoaparát (Mpx): | 108 |
| Zadný fotoaparát (prisvetlenie): | Ano |
| Přední fotoaparát (Mpx): | 20 |
| Model: | Redmi Note 15 |
| Modelová řada: | Xiaomi Redmi Note 15 |
| Počet jader CPU: | 8 |
| Kapacita batérie (mAh): | 6000, od 6000 do 6990 mAh |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 2,2 |
| Konektor datový/napájací: | USB-C |
| Model CPU: | Helio G100-Ultra |
| Typ displeja: | P-OLED |
| Odolnosť: | IP64 |
| Operační systém: | Android |
| Funkce rychlonabíjení zařízení: | Ano |
| Počet objektivů (zadních): | 2 |
| Clona zadní foto (nejmenší): | f/2,0 |
| Počet objektivů (předních): | 1 |
| Clona přední foto (nejmenší): | f/2,2 |
| Funkce fotoaparátu: | AI fotoaparát a editace fotek |
| Rozlišení videozáznamu: | 3840x2160 (4K) |
| Výkon nabíjení (W) (max): | 33 |
| Výška (mm): | 164,03 |
| Šířka (mm): | 75,42 |
| Hloubka (mm): | 7,94 |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 5 802.11ac |
| Bluetooth verze: | 5.3 |
| Barva: | Černá |
| Podpora AI: | Ano |
| Napájecí adaptér v balení: | Ne |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
