15'' Acer SpatialLabs View 1B, IPS,4K,HDMI,USB,
Kód: FF.R1WEE.002



Podrobný popis
Základné parametre
Uhlopriečka displeja ["]: 15,6
Natívne rozlíšenie: 3840 x 2160 (4K UHD pri 2D), 1280 x 480 (2K QHD pri 3D)
Kontrast [: 1]: -
Doba odozvy [ms]: -
Rozteč bodov [mm]: -
Jas [cd / m2]: -
Pomer strán: 16:9
Frekvencia: -
Farby: -
Výstupný výkon reproduktorov [W]: -
Spotreba [W]: -
Funkcie: 100% Adobe RGB color gamut, Delta E <2, 2D/3D switchable lenticular lens, 30~1800 Lux (indoor lighting)
Výbava
Montáž na stenu: -
Rozmer pre VESA držiak: -
Natáčanie/Swivel (doľava/doprava): -
Naklápanie/Tilt (nadol/nahor): -
Pivot: -
Nastavenie výšky (mm): -
Systémové požiadavky
Notebook (Laptop): Procesor Intel Core i7 (alebo vyšší - musí byť min. z 11. Generácie Tiger Lake), Grafika NVIDIA GeForce RTX 3070ti (alebo vyššia)
Počítač (Desktop): Procesor Intel Core i7 (alebo vyšší - musí byť min. z 11. Generácie Tiger Lake), Grafika NVIDIA GeForce RTX 2080 (alebo vyššia)
Nepodporuje AMD procesory ani Grafické karty
Technológia
Typ displeja: SpatialLabs Technology
Vstupy / Výstupy
USB Type C: 1x (3.2 Gen1, 5Gbps)
HDMI: 1x (2.0)
Logistické parametre
Batéria: 56Wh, 5h výdrž
Adaptér: 19V 2.37A 45W
Šírka [mm]: 359
Výška [mm]: 243
Hĺbka [mm]: 23,5
Hmotnosť [kg]: 1,475
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitory do 20 palcov |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 4.3 kg |
| EAN: | 4711121217166 |
| Jas (cd/m2): | 323 |
| Jas (cd/m2) - rozsah: | 251 - 400 |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Áno |
| Trieda energetickej účinnosti: | F |
| Typ obrazovky: | LCD IPS/PLS |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 359,8 x 243,8 x 9 /23,5 |
| Hmotnost (kg): | 1,475 |
| Repro: | Ne |
| Barva: | Černá |
| Rozlišení (šxv): | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| LED podsvietenie: | Ano |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| Počet pixelov na šírku: | 3840 |
| Počet pixelov na výšku: | 2160 |
| Úhlopříčka přesná ("): | 15,6 |
| Uhlopriečka: | menší než 20" |
| Model: | SpatialLabs View 1B |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 60 |
| Webkamera: | Ne |
| Verze HDMI: | Verze 2.0 |
| DP počet: | 0 |
| Spotřeba energie (W): | 13 |
| Hmotnost rozsah (kg): | do 2 kg |
| Konektor LAN RJ-45: | Ne |
| Rozlišení - standard: | 4K |
| Záruka: | 2 Roky |
| Modelová řada: | Acer |
| Povrch displeje: | Matný |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
