1stCOOL skříň STEP 5, micro tower, AU, USB 3.0, bez zdroje, černá
Kód: MC-STEP5-AU-USB3
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
1stCOOL Step 5
V podobe STEPI série Vám 1stCOOL prináša kvalitne riešenú sériu Micro Tower skriniek, svojím moderným riešením umožňuje jednoduché osadenie. Pričom ostáva dostatok priestoru na usporiadanie káblov a zároveň je zabezpečené aj dostatočné chladenie Vášho PC. Ideálna varianta pre pracantov do kancelárie, ale aj domov.

Špecifikácia
| Veľkosť skrine | |
|---|---|
| Veľkosť skrine | Micro Tower |
| Podporované veľkosti základných dosiek | |
| Veľkosť základnej dosky | micro ATX |
| Pozície pre disky | |
| 3.5" Pozícia | 2x |
| 2.5" Pozícia | 2x |
| 5.25" Pozícia | 1x |
| Predný vstup/výstup konektory | |
| Zvukové konektory | 2x |
| USB 3.0 | 2x |
| USB 2.0 | 2x |
| Podpora ventilátorov | |
| Predná časť | 120 mm |
| Bočná časť | 120 mm |
| Zadná časť | 80 mm |
| Maximálne veľkosti komponentov | |
| Maximálna veľkosť CPU chladiča | 147 mm |
| Maximálna dĺžka GPU | 270 mm |
| Maximálna dĺžka zdroja | ATX |
| Veľkosť a váha | |
| Veľkosť | 345 x 170 x 350 mm |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Skrinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.23 kg |
| EAN: | 8594192891161 |
| Integrovaný zdroj: | Ne |
| Výkon zdroje (W): | 0 |
| Prevedenie skrine: | Mini Tower / micro ATX |
| Farba skrine: | Čierna |
| Počet pozícií 5.25": | 1 |
| Počet pozícií 3.5" (HDD): | 2 |
| Počet interných pozícií 2.5": | 2 |
| Bočnice: | Plná |
| Podsvícení: | bez podsvícení |
| Vybavenie PC skrinky: | Predný Audio panel, Predný USB panel |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
