1stCOOL zdroj Golden Worker Evo 750W, 140mm, Plně modulární, 90+, ATX 3.1
Kód: ATX-750-14-90
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
1stCool Golden Worker 750W
Značka 1stCOOL vám prináša sériu napájacich zdrojov GOLDEN WORKER evo, ktorá poskytuje typickú účinnosť vyššiu ako 90 %. Kvalitné taiwanské 105°C kondenzátory, moderný DC/DC menič. Zdroje sú vybavené 14 cm tichým ventilátorom s fluidným ložiskom a sú schopné dodať viac ako 90 % svojho nominálneho výkonu na 12V vetve, čo vám spolu s masívnou odpojiteľnou kabelážou s novým 12V-2×6 konektorom pre grafické karty zabezpečí najlepšiu stabilitu, spoľahlivosť, možnosť pretaktovania a nesmiernu kontrolu aj pre náročné herné stroje.

Špecifikácie
| Formát zdroja | |
|---|---|
| Formát zdroja | ATX |
| Výkon | |
| Výkon zdroja | 750 W |
| Veľkosť ventilátora | 140 mm |
| --- | |
| Účinnosť | 90+ |
| Modulárna kabeláž | Celá |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 1.91 kg |
| EAN: | 8594192891550 |
| Výkon zdroje (W): | 750 |
| Formát zdroja: | ATX |
| Konektory: | 8pin CPU 1x, 8pin CPU 2x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, PCIe 16-pin Gen5, SATA 15-pin, Molex |
| Konektory pre základnú dosku: | ATX 24-pin, EPS 8-pin |
| Modulární kabeláž: | Ano |
| Efektivita zdroje: | 90+ |
| Vlastnosti zdroja: | Modulárna kabeláž |
| Podsvícení: | Bez podsvícení |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
