1stCOOL Zdroj White Storm SFX 400 85+, 400W, SFX, černá
Kód: SFX-400W
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
1stCOOL White Storm SFX 400W
Značka 1stCOOL Vám prináša sériu napájacich zdrojov WHITE STORM, ktorá poskytuje typickú účinnosť vyššiu ako 85 %. Kvalitné 105°C kondenzátory a samozrejmosťou je ochrana proti preťaženiu, podpätiu a skratom. Zdroje rady SFX sú vybavené 8cm tichým ventilátorom s fluidným ložiskom. A jednou silnou 12V vetvou, čo Vám spolu s kvalitným káblovaním zabezpečí najlepšiu stabilitu, spoľahlivosť a vďaka vysokej účinnosti aj nízke prevádzkové náklady. Čo z tejto série robí ideálnu voľbu ako do kancelárií a pracovných staníc, tak aj vyššie modely určite neurazia radu hráčov.

Špecifikácie
| Formát zdroja | |
|---|---|
| Formát zdroja | SFX |
| Výkon | |
| Výkon zdroja | 400 W |
| MTBF hodín | >100 000 hodín |
| Ochranné funkcie | OVP, OCP, OPP, SCP, UVP |
| Vstupný rozsah striedavého prúdu | 4 - 8 A |
| Veľkosť ventilátora | 80 mm |
| Počet konektorov / káblov | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 1x |
| PCIe 6+2pin Konektor | 1x |
| SATA Konektor | 4x |
| Molex Konektor | 2x |
| --- | |
| 80 PLUS Efficiency | 85+ |
| Modulárna káblová sústava | Nie |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.8 kg |
| EAN: | 8594192891475 |
| Výkon zdroje (W): | 400 |
| Formát zdroja: | SFX |
| Konektory: | 8pin CPU 1x, PCIe 6-pin, PCIe 8-pin, SATA 15-pin, Molex |
| Konektory pre základnú dosku: | ATX 20-pin, ATX 24-pin, EPS 8-pin |
| Modulární kabeláž: | Ne |
| Efektivita zdroje: | 85+ |
| Podsvícení: | Bez podsvícení |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
