27'' LED BenQ PD2705Q - QHD,IPS,HDR,USB-C,DP
Kód: 9H.LJELA.TBE
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
BenQ PD2705Q monitorrý je navržen pro profesionály v oblasti designu a kreativity. S 27-palcovým 2K QHD displejem, který pokrývá 100% sRGB a Rec.709 barevných prostorů,poskytuje tento monitor vynikající barevnou přesnost a konzistencihttps://www.benq.com/en-us/monitor/professional/pd2705q.html.
Hlavní vlastnosti:
• Vysoké rozlišení: S rozlišením 2560x1440 pixelů nabízí PD2705Q ostrý a detailní obraz, který oživí vaše projekty
• Barevná přesnost: Díky pokročilé AQCOLOR technologii a podpoře HDR10 získáte věrné podání barev a živé vizuály
• Ergonomický design: Ergo Arm stojan umožňuje snadné nastavení výšky, náklonu a otáčení, což zajišťuje maximální pohodlí při práci
• Konektivita: S porty jako HDMI, DisplayPort a USB-C, který podporuje napájení, je PD2705Q připraven na připojení k široké škále zařízení
• Inteligentní funkce: S funkcemi jako KVM switch a ICCsync zvyšuje PD2705Q efektivitu vaší práce
BenQ PD2705Q je tak ideální volbou pro profesionály, kteří vyžadují nejlepší možné připojení bez kompromisů. Připojte se k přední linii digitální revoluce s BenQ.
27-inch Designer Monitor with QHD,100% sRGB, HDR, USB-C | PD2705Q
Main Specifications
Screen Size 27
Resolution (max.) 2560x1440
All Specifications
Display
Screen Size 27
Panel Type IPS
Backlight Technology LED backlight
Resolution (max.) 2560x1440
Brightness 300
Native Contrast(typ.) 1000:1*
Viewing Angle (L/R;U/D) (CR>=10) 178/178
Response Time 5ms (GtG)
Refresh Rate 60Hz
Aspect Ratio 16:9
Display Colors 16.7 Million
Color Gamut 100% sRGB/Rec. 709
Display Area(mm) 596.74 x 335.66
Pixel Pitch (mm) 0.2331
PPI 109
Color Bit 8bits
Audio
Built-in Speaker 2Wx2
Headphone Jack Yes
Monitor
Product Color Dark Gray
Picture Mode REC709 | HDR | sRGB | CAD/CAM | Animation | Standard | M-book | Low Blue Light | Dark Room | User
HDR HDR10-compatible
Gamma 1.8 - 2.6, sRGB
OSD Language 18 languages
HDCP 2.2
VESA Wall Mount Yes
AMA Yes
Display Screen Coating Anti-Glare
Eye Care
ZeroFlicker Technology Yes
Low Blue Light Yes
Professional
Delta E <3 (average)
Animation mode Yes
CAD/CAM mode Yes
KVM Switch Yes
DualView Yes
Darkroom mode Yes
Factory Calibration Report Yes
Connectivity
HDMI (v2.0) x1
DisplayPort (v1.4) x1
USB Type-C x1 (Power delivery 65W, DP alt mode, Data)
Power
Voltage Rating 100 - 240V
Power Supply Built-in
Power Consumption (on mode.) 155W
Power Consumption (based on Energy Star) 24W
Power Consumption (stand by mode) 0.5W
Power Consumption (sleep mode) 0.5W
AC Switch No
Dimension and Weight
Dimensions (HxWxD mm) (w/o Base) 367.9 x 614 x 57.2
Dimensions (HxWxD mm) H: 549.22 x 614 x 230.7, L : 428.5 x 614 x 230.7
CTN Dimensions (HxWxD mm) 500 x 680 x 223
Net Weight (kg) 5.7kg
Gross Weight (kg) 10.9 kg
Tilt (down/up) -5° - 20°
Swivel (left/right) 45°/ 45°
Software
Display Pilot Yes
Compatibility
Mac Compatible Yes
Windows® Compatible Windows® 10 | Windows® 8.1 | Windows® 8 | Windows® 7
Certification
Verified by CalMAN Yes
Pantone Validated Yes
*If you’d like to have highest contrast ratio, go to: Picture Mode > User Mode
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitory 26 - 30 palcov |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 5.7 kg |
| EAN: | 4718755080821 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý 16:9 |
| Jas (cd/m2): | 300 |
| Jas (cd/m2) - rozsah: | 251 - 400 |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Áno |
| Kontrast (statický): | 1000:1 |
| Trieda energetickej účinnosti: | F |
| Typ obrazovky: | LCD IPS/PLS |
| Zdroj: | Interná |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozostup bodov (mm): | 0,2331 |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 614 x 367,9 x 57,2 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Barva: | Tmavě šedá |
| Rozlišení (šxv): | 2560x1440 |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ano |
| VESA standard: | Ano |
| Iné: | Technologie bez blikání |
| LED podsvietenie: | Ano |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| Počet pixelov na šírku: | 2560 |
| Počet pixelov na výšku: | 1440 |
| Úhlopříčka přesná ("): | 27 |
| Uhlopriečka: | 25" - 27" |
| Model: | PD2705Q |
| Doba odezvy (ms): | 5 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 60 |
| Verze HDMI: | Verze 2.0 |
| Power Delivery: | Ano |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 5,1 do 10 kg |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ano |
| Modelová řada: | BenQ |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | D820010260 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
