43'' LED Samsung QH43C - UHD, 700cd, MI, 24/7
Kód: LH43QHCEBGCXEN
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Crystal UHD Signage QH43C Přivítejte QHC – vůbec nejtenčí displej z řady profesionálních displejů Samsung UHD. Do vašeho podnikání přináší eleganci a zároveň na maximum využívá jemu dostupný prostor. Vylepšená interní řešení a intuitivní uživatelské rozhraní na domovské obrazovce usnadňují jeho používání. Ať už podnikáte v jakémkoliv oboru, efektivita a inovace v designu QHC vám pomohou mnohem snáze dosáhnout dalšího růstu. *Tenký design *Rovnoměrný rámeček *Středové otvory pro držáky VESA * 24/7
Typ obrazovky: VA
Úhlopříčka [palce]: 43''
Rozlišení: 3 840 × 2 160
Jas [cd/m2]: 700 nit
Kontrast: 4 000:1
Odezva [ms]: 8 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Rozteč bodu [mm]: 0.245
Obnovovací frekvence [Hz]: 60
Konektory: * HDMI vstup: 3 * DisplayPort vstup: 1 * Verze HDMI: 2 * Verze DisplayPort: 1.2 * Verze HDCP: 2.2 * USB: 2 * IR vstup: Ano * Audio výstup: Stereo Mini Jack * RS232 vstup: Ano * RS232 výstup: Ano * RJ45 vstup: Ano * WiFi: Ano * Bluetooth: Ano
Napájení: AC 100 - 240 V 50/60 Hz
Spotřeba [W]: 132 W
Stand By režim [W]: 0,5 W
Třída energetické náročnosti: G
Montáž na zeď: 200 × 200 mm
Barva: Černá
Rozměry (ŠxVxH mm): 969,5 × 557,8 × 28,5 mm
Hmotnost [kg]: 9,3 kg
Záruka: 36 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LFD panely 30 - 49 palcov |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 17 kg |
| EAN: | 8806094197358 |
| Displej - typ: | LCD VA/PVA/MVA |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Nie |
| Kontrast (statický): | 4 000:1 |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozostup bodov (mm): | 0,245 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 969,5 × 557,8 × 28,5 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| VESA standard: | Ano |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Úhlopříčka ("): | 43 |
| Model: | QH43C |
| Doba odezvy (ms): | 8 |
| Spôsob použitia: | Komerční/Vzdělávací |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | Neuvedeno |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 60 |
| Doba prevádzky: | 24/7 |
| Webkamera: | Ne |
| Verze HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Spotřeba energie (W): | 132 |
| Rozměr VESA uchycení (mm): | 200 x 200 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 5,1 do 10 |
| Rozlišení - standard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelová řada: | Samsung |
| Barva: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 700 |
| Flicker Free: | Ne |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
