43'' LED Samsung QM43B-T - UHD, 400cd, 24/7
Kód: LH43QMBTBGCXEN
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Interaktivní displej řady QMB-T * Řešení vše v jednom pro jakékoli prostředí * Integrovaný vysoce výkonný multimediální přehrávač založený na technologii Tizen * Efektivní a spolehlivý displej s možností rozlišení UHD * Výkonný dotykový zážitekTyp obrazovky: New Edge
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 43
Rozlišení: 3 840 x 2 160
Rozteč bodu [mm]: 0,2451 x 0,2451 (mm)
Obnovovací frekvence: 60Hz
Povrch displeje: antireflexní
Jas [cd/m2]: 500 (bez skla), 400 (se sklem)
Kontrast: 5000: 1 (bez skla)
Odezva [ms]: 8ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Konektory: *Vstup HDMI 2x *Vstup DP * DVI 1x *USB 2x *IR vstup * Audio výstup: Stereo Mini Jack *Vstup zvuku *Video výstup *Vstup RS232 *Výstup RS232 *Vstup RJ45 *Wifi *Bluetooth
Napájení: AC100-240V 50/60 Hz
Spotřeba [W]: 110
Stand By režim [W]: 0,5 W
Montáž na zeď: VESA 200 x 200 mm
Barva: černá
Rozměry (ŠxVxH mm): 986,2 x 584,4 x 56,7 mm
Hmotnost [kg]: 14,5
Záruka: 36 měs. https://displaysolutions.samsung.com/digital-signage/detail/1640/QM43R-T
Dodatočné parametre
| Kategória: | Touch Screen 30 - 50 palcov |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 14.5 kg |
| EAN: | 8806094522655 |
| Displej - typ: | LCD VA/PVA/MVA |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Nie |
| Kontrast (statický): | 5 000:1 |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozostup bodov (mm): | 0,2451 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 986,2 x 584,4 x 56,7 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| VESA standard: | Ano |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Displej - povrch: | Matný |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ano |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Úhlopříčka ("): | 43 |
| Model: | QM43B |
| Doba odezvy (ms): | 8 |
| Spôsob použitia: | Komerční/Vzdělávací |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | Neuvedeno |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 60 |
| Doba prevádzky: | 24/7 |
| Verze HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Spotřeba energie (W): | 110 |
| Rozměr VESA uchycení (mm): | 200 x 200 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 10,1 do 15 |
| Rozlišení - standard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelová řada: | Samsung |
| Barva: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
| Flicker Free: | Ne |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
